Haber 7

Cumhurbaşkanlığı'ndan vatandaşlara çağrı!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılında Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek etkinliğe vatandaşları davet etti.
GİRİŞ 13.07.2019 22:23 SİYASET
Metin Boyutu

Altun, Twitter paylaşımında, milletin 15 Temmuz darbe girişimine karşı tek yürek olup büyük bir destan yazdığını belirtti.

 

 

"SAAT 20:00'DE ATATÜRK HAVALİMANI'NDA BİR ARAYA GELİYORUZ"

Destanın üçüncü yılında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla etkinlik düzenleneceğini aktaran Altun, "Saat 20.00'de Atatürk Havalimanı'nda bir araya geliyoruz." ifadesini kullandı.

 

 

Fahrettin Altun, paylaşımında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca hazırlanan, 15 Temmuz gecesine dair görüntülerden derlenen videoya da yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz'da vatandaşları Atatürk Havalimanı'na davet ettiği videonun da kullanıldığı klipte, "Destan kaldığı yerden devam ediyor. 15 Temmuz'un kahramanları Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımızla Atatürk Havalimanı'nda buluşuyor. Haydi İstanbul. 80 milyon tek yürek, 'vatan bizim, irade bizim' diye haykırmak için buluşmaya..." cümleleri seslendirildi.

Yorumlar

3
 • yavuz

  4 ay önce Şikayet Et Biraz önce Muharip Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Şanver'in çocuklarının düğününde 15 temmuz u bir kez daha dinledim. Gerçekten bu komutanlar, teknisyen,makinist, vatandaş ve tabiki başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere çok kahraman var. Hele Cumhurbaşkanımızın İstanbul Atatürk havalimanı işgal altında iken dalamandan İstanbula yola çıkması tam bir kahramanlık ve teslimiyet
  Toplam beğeni
 • Unutma

  4 ay önce Şikayet Et Geçmişte ki Cumhur başkanlarından hangisi savunma sanayinde devrim yapmıştır.En önemli devrim de budur.
  Toplam beğeni
  • yavuz

   4 ay önce Şikayet Et Terto Savunmada olduğu gib sağlıkta da devrim var. E-nabız uygulamasına gir gör bunları chp rüyada bile gerçekleştiremezdi.
   Toplam beğeni
  • Terto

   4 ay önce Şikayet Et Sağlık ne olacak?
   Toplam beğeni
 • derinsözler

  4 ay önce Şikayet Et VATAN SANA CANIM FEDA VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR 15 Temmuz’u unutma unutturma
  Toplam beğeni
 • kaptan

  4 ay önce Şikayet Et gecmiste ne hükümet ler ne baskabaknlar gördük ülkeyi borc batakliginda terk edenler milleti üc kurusa muhtac edenler gelen in gideni arattigi günler yasadik hic birinin özal haric bu devlete bir dikili tasi yok taaaki ERDOGAN diye biri cikana dek ülke ve millet adina her seyi yapan bir lider bunada erdogan caliyor yiyor etrafini zengin etti ülkeyi batirdi diye hayiflaniyor lar sahi bu millet ne istyor yaa bir insan bu kadar mi nankör olur ya
  Toplam beğeni
 • DADAŞ

  4 ay önce Şikayet Et Nöbetimiz devam ediyor.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.