Haber 7

Erdoğan’dan kurmaylarına Kaz Dağları talimatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MYK toplantısında, tartışmalara sebep olan Kaz Dağları konusunda kurmaylarına talimat verdi.
GİRİŞ 08.08.2019 07:53 SİYASET
Metin Boyutu
Erdoğan’dan kurmaylarına Kaz Dağları talimatı

 Edinilen bilgilere göre, maden sahası ile ilgili yapılan tartışmaların bir manipülasyon olduğunun altını çizen Erdoğan, bu olayın takipçisi olacağını söyleyerek, bir eksiklik varsa gereğinin yapılmasını istedi.

BUNUN BİZİMLE NE ALAKASI VAR?

Toplantıda bu madene ruhsatın 2001 yılında CHP’li belediye tarafından verildiğinin belirtilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bu konu neden buraya kadar geldi? Bunun bizimle ne alakası var? Anlayabilmiş değilim. Daha o zaman AK Parti bile kurulmamıştı. Birileri bu olayı manipüle ediyor” diye konuştu.

YAKIN ZAMANDA KAZ DAĞLARINA GİDECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kaz Dağları çevresini daha önce gezdiğini belirterek yakın zamanda oraya tekrar gideceğini kaydetti. 

Bu arada toplantıda AK Parti’nin 18’inci kuruluş yıl dönümü kutlamaları da gündeme geldi. 14 Ağustos’tun Kurban Bayramı’na denk gelmesi sebebiyle kutlamaların bir hafta ertelenmesine karar verildi. 

TÜRKİYE GAZETESİ

 

Yorumlar

30
 • KAPAK

  4 ay önce Şikayet Et gezi BİTTİ başımıza kaz dağları çıktı ..bu arkadaşlar 15 temmuzda neredeydiler ...
 • Vatandaş

  4 ay önce Şikayet Et Ağaç kesmeyin arkadaş NOKTA!
  Toplam beğeni
 • Vatandaş

  4 ay önce Şikayet Et Greenpeace yorumuna katılıyorum.
 • can

  4 ay önce Şikayet Et Bu işten nemalanmak isteyen ler aç kurtlar gibi saldırmaya başladı başta cumhuryet ve sözcü gazetesi.ve bu işin arkasında da bunlar var..
  Toplam beğeni
 • osman

  4 ay önce Şikayet Et Hangi parti olursa olsun agaclarin kesilmesine doga katliami yapilmasina kim izin verdiyse cezalandirilsin ki bir daha yapilmasin yoksa yakinda her yer beton olacak
  Toplam beğeni
  • ,,,ggh

   4 ay önce Şikayet Et İlk önce ANTALYA'yâda n başlanmalı
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.