Haber 7

Meral Akşener hastaneye kaldırıldı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, viral enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Akşener'in tedavi görmesinin ardından sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.
GİRİŞ 30.09.2019 00:04 SİYASET
Metin Boyutu
Meral Akşener hastaneye kaldırıldı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, viral enfeksiyon nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden yarın taburcu edileceği öğrenildi.

 

 

Alınan bilgiye göre, Akşener, dün rahatsızlanarak özel bir hastaneye gitti.

"Viral enfeksiyon" teşhisiyle tedavisi devam eden Akşener'in rahatsızlığının büyük ölçüde giderildiği ve yarın taburcu edileceği belirtildi.

 

 

Yorumlar

2
 • Yasar

  1 ay önce Şikayet Et Sayın Bahçeli hastaneye yattığında yapılan beddualar sahibini buluyor desenize.
  Toplam beğeni
 • Bozkurt

  1 ay önce Şikayet Et Bu dünyada insanları kandırabilirsin ama ya Rabbimize Peygamber efendimize ne diyeceksin? Ben vatanıma ihanet edenlerle, dinimize küfrdedenlerle , Peygamber efendimize hakaret edenlerle beraber oldum hırsımın esiri oldum, İSLAM'a hizmet edenlere karşı geldim ne olur beni affet şeytan beni kandırdı mı diyeceksin?
  Toplam beğeni
 • ümit

  1 ay önce Şikayet Et rabbim sen bildiğin gibi yap.
  Toplam beğeni
 • selam söyle

  1 ay önce Şikayet Et GEÇMİŞ OLSUN GEÇMEYECEK ŞEYLERDE VAR MERAL HANIM unutma HDP ile CHP arasında kalmış kendine milliyetçi kimliği yükleyip VATANA ihanet edenlerle ANILMAK en BÜYÜK HASTALIK ÖNCE BUNDAN KURTULUN
  Toplam beğeni
 • ali

  1 ay önce Şikayet Et ÜZÜLDÜM DERSEM YALAN OLUR.. pkk ile işbirliğine giden yolda CHP arkasına saklanıp teröre destek vermesini asla affedemiyoruz.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.