Haber 7

İyice zıvanadan çıktı! Türkiye Suriye'ye girerse...

Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham iyice zıvanadan çıktı. Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine düzenlemeyi planladığı operasyonu gerçekleştirmesi durumunda 'cehennemden gelme' yaptırımlarla karşı karşıya kalacağını söyledi.
GİRİŞ 08.10.2019 21:24 SİYASET
Metin Boyutu

Trump yönetimine yakın Cumhuriyetçi senatör Lindsey Graham Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine düzenlemeyi planladığı operasyon konusunda yeni tehditlerde bulundu.

 

 

"CEHENNEMDEN GELME YAPTIRIMLAR..."

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Graham,"Türkiye Suriye'nin kuzeyine girerse, bu adımı Kongre'nin cehennemden gelme yaptırımları takip edecektir. Kapsamlı, derin ve yıkıcı yaptırımlar" ifadelerini kullandı.

 

 

Graham daha önce yaptığı açıklamada, Türkiye’nin Suriye’ye girmesi durumunda Demokratlarla ortak bir yaptırım tasarısını Kongre’den geçireceklerini ve Türkiye’nin NATO üyeliğinin askıya alınması çağrısı yapacaklarını söylemişti. 

Yorumlar

479
 • erol

  1 hafta önce Şikayet Et az kaldı sıra israilede gelecek merak etmeyin.sizi adam sayıp laf bile demiyorum.
 • Adnan

  1 hafta önce Şikayet Et Lan bir yürü git, başlatma yaptırımına, Trump'ın iti...
  Toplam beğeni
 • cafer karakaya

  1 hafta önce Şikayet Et Türkiye Kuru gürültüye papuç bırakmaz.ABD kuru gürültüyle papuç bıraktırmaya alışmış ama karşındaki TÜRKİYE elinizi altındaki üç beş kuruşluk arap birliği ülkeler değil.Cehennemden gelen yaptırım felan filan tehtit vari konuşmakla bir yere varamasınız.Türkiye ve milleti bağrında çıkan şanlı ordusuyla ekmeğini kendi arasında böler bölüşür,hiç bir hırıstiyan devletine milletine eyvallah etmez.Bunu bilmeniz gerek.
  Toplam beğeni
 • YUNUS

  1 hafta önce Şikayet Et Gücümüzü ve muhtemel başarımızı bir yerlere devşirmeye çalışmak bizi hafife almaktır. Bu topraklar bizim bayrağımıza susamış, 100 yıllık hasret karış karış bitiyor.Bekle Rakka, Halep,Şam, Musul, Kerkük, Kudüs, Medine, Mekke, Kahire, Bingazi, Selanik, Üsküp, Saraybosna, Atina, Sofya, sadece birkaç karış kaldı.
  Toplam beğeni
 • levent serinkaya

  1 hafta önce Şikayet Et ulan coniler havlayan köpek dişini göstermez. aç ölsek de boyun eğmeyiz ikizleri deldirdiniz önce kendi poponuzu kurtarın
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.