Haber 7

Eski başbakanlardan Başkan Erdoğan'a destek telefonu

Eski Başbakanlar Yıldırım, Çiller, Yılmaz ve Akbulut, Erdoğan'ı arayarak Barış Pınarı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması temennisinde bulundu.
GİRİŞ 10.10.2019 18:09 SİYASET
Metin Boyutu
Eski başbakanlardan Başkan Erdoğan'a destek telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayan eski başbakanlardan Binali Yıldırım, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz ve Yıldırım Akbulut, 'Barış Pınarı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması dileğinde bulundu.

 


İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski başbakanlar Binali Yıldırım, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz ve Yıldırım Akbulut ile telefon görüşmesi yaptı.

Eski başbakanlar, görüşmede, Erdoğan'a 'Barış Pınarı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması dileğinde bulundu ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) yanında olduklarını dile getirdi.

Yorumlar

36
 • ÖmerÖZG.

  1 ay önce Şikayet Et Fotoğrafa baktım eskiden bu ülkenin çektikleri geldi gözümün önüne asker bırak derdi bırakırlardı gazeteler manşet atardı bırakırlardı ülkesini savunmazdı her bir şeye boyun eğerler di, ya şimdi Reis onca badireler atladı bir kere olsun canı pahasına teslim olmadı eğilmedi
 • Caner Ever

  1 ay önce Şikayet Et Rabbim ordumuza kuvvet versin inşallah
 • Yorum

  1 ay önce Şikayet Et Efsane başbakanlar. Hepsini toplasan, yetinmesen 100 ile çarpsan Reisin çeyreği etmez. Benden tek farkları aldıkları dolgun emekli aylığı. EYT
  Toplam beğeni
 • ayhan

  1 ay önce Şikayet Et Gulizabet ve davitogli nerededur,seslerunu sedalarunu duyamayruk.Aloooo
  Toplam beğeni
 • ethem

  1 ay önce Şikayet Et Allah hepinizdem razı olsun. Vakit birlik vakti. Sehitlerimizin mekanı cennet olsun. Dualarimiz sizinle Allah yar ve yardımciniz olsun.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.