Haber 7

Venezuela'dan Barış Pınarı Harekatı mesajı!

Venezüella'nın Ankara Büyükelçisi Jose Gregoria Bracho Reyes, Barış Pınarı Harekatı'na destek mesajı vererek, 'Şu anda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temsil ettiği hükümet kadar da barışın ve demokrasinin yanında olan bir hükümet bulunmamakta. Dünyanın imparatoru olduğunu zanneden ülke tarafından gelen tehditleri kabul etmememiz lazım' dedi.
GİRİŞ 13.10.2019 22:53 SİYASET
Metin Boyutu
Venezuela'dan Barış Pınarı Harekatı mesajı!

Venezüella'nın Ankara Büyükelçisi Jose Gregoria Bracho Reyes, Barış Pınarı Harekatı ve Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ve destek mesajı gönderdi.

 

 

"BİZ HER ZAMAN TÜRKİYE'NİN YANINDA OLACAĞIZ"

Reyes, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

 

"Biz her zaman barışın, demokrasinin arkasındayız ve şu anda Türkiye de tamamen barışın ve demokrasinin yanında yer almaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun kardeşi, arkadaşıdır. Biz her zaman Türkiye’nin yanında olacağız.

"ŞU ANDA, ERDOĞAN'IN HÜKÜMETİ KADAR, BARIŞIN VE DEMOKRASİNİN YANINDA OLAN BAŞKA BİR HÜKÜMET YOK!"

Bizim dostluğumuz, arkadaşlığımız sonsuzdur. Nerede olursa olsun teröre karşı savaşmamız lazım. Terörizmin iyisi kötüsü olmaz, terörizm her zaman kötüdür.

Şu anda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temsil ettiği hükümet kadar da barışın ve demokrasinin yanında olan bir hükümet bulunmamakta. Dünyanın imparatoru olduğunu zanneden ülke tarafından gelen tehditleri kabul etmememiz lazım. Bizim ortak bir düşmanımız var."

Yorumlar

129
 • Çakıcı

  1 ay önce Şikayet Et Adamsın
 • Mehmet Şerifff 44

  1 ay önce Şikayet Et Para sahipleri, paraya tapanlar, parayla satın alınanlar, paraya tamah edenler bir safta toplanmışlar. Beş para karşılığı ruhların, bedenlerin, şahsiyetlerin, şereflerin satıldığı bir dönemdeyiz. En kötüsü de tamah eden tamahkarlar avucunu yalıyorlar sadece para onlara ulaşmıyor. Yine de tamah etmeye devam. Hatırlıyorsanız Saddamın heykelini yıkarken, Hello Mr Bush diye dans eden Iraklılar vardı maalesef. Selametle.
  Toplam beğeni
 • Ömer Hüseyinoğlu

  1 ay önce Şikayet Et Maduro mert adamsın vesselam , inşallah müslüman olursun. Allah sana İslamla şereflenmeyi nasip etsin.
  Toplam beğeni
 • maraşlı

  1 ay önce Şikayet Et bizim böyle dost ülkelere ihtiyacımız var
  Toplam beğeni
 • VLT

  1 ay önce Şikayet Et bakın duyun eşek birliği pardon arap birliği ve CHP
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.