Haber 7

Yeniden Refah Partisi'nde Büyük Kongre Heyecanı

Liderliğini Dr. Fatih Erbakan'ın yaptığı Yeniden Refah Partisi, 1.Olağan Genel Kurulu'nu "Burada Gelecek Var" sloganıyla 17 Kasım tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek.
GİRİŞ 18.10.2019 16:07 SİYASET
Metin Boyutu
Yeniden Refah Partisi'nde Büyük Kongre Heyecanı

Yeniden Refah Partisi'nden yapılan açıklamada, resmi kuruluşun gerçekleştiği 23 Kasım 2018'de 'Milletimiz için Biz Varız' sloganıyla başlayan süreç boyunca, Türkiye'nin dört bir yanındaki çalışmaların büyük bir heyecanla gerçekleştirildiği  ifade edildi. 

 

 

YAPICI VE ÇÖZÜM ÜRETİCİ MUHALEFET ANLAYIŞI 

Açıklamada, her şeye karşı olan bir muhalefet anlayışı yerine doğru işleri tebrik edip yapanlara teşekkür eden, gerek gördüğünde yapıcı eleştirilerini çözüm teklifleriyle birlikte kamuoyuna açıklayan pozitif bir muhalefet anlayışının benimsendiği vurgulandı.

 

 

'BURADA GELECEK VAR' 

Birçok il ve ilçe kongrelerinin büyük bir heyecanla yapıldığının ifade edildiği açıklamada,  Yeniden Refah Partisi'nin   1. Olağan Büyük Kongresi'ni 17 Kasım 2019 Pazar günü "Burada gelecek var" sloganıyla Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştireceği belirtilerek "Yaşanabilir  bir Türkiye için, yeniden büyük Türkiye için, yeni ve adil bir dünya, herkese refah, adalet için, 'Burada gelecek var' diye haykırmak için, tüm milletimizi kongremize davet ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar

16
 • Uğur Emanet

  1 ay önce Şikayet Et Kaliteli insan ve katma değerli ürün için, adet, refah ve huzur için geliyoruz inşallah.
 • Onur Çalışkan

  1 ay önce Şikayet Et Geliyoruz yanabilir bir Türkiye için geliyoruz yeniden büyük Türkiye için geliyoruz yeniden adil bir Dünya düzeni kurmak için
 • Furkan K Beyoğlu

  1 ay önce Şikayet Et Mazlumların gerçek umudu, hakkın hakimiyeti in yola çıkmış bir lider Dr. Muhammed Fatih Erbakan
  Toplam beğeni
 • Yasin sönmez

  1 ay önce Şikayet Et Geliyoruz yolumuz açık olsun Allah yardımcımız olsun sayın Dr fatih erbakan genç ve dinamik genel başkanımızın sonuna kadar arkasındayız
  Toplam beğeni
 • Ali Rıza

  1 ay önce Şikayet Et Başkan Fatih Erbakan,mazlumlar için geiyor.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.