Erdoğan teşekkür etti, Bakan Koca gözyaşlarını tutamadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Koca’yı süreci iyi yönetmesi nedeniyle kutlarken, sağlık çalışanlarına da “Takdire şayan fedakârlık gösterdiler” diyerek teşekkür etti. Erdoğan’ın sözleri üzerine Koca, gözyaşlarını tutamadı.

GİRİŞ 20.03.2020 09:02 GÜNCELLEME 20.03.2020 09:07 SİYASET
Erdoğan teşekkür etti, Bakan Koca gözyaşlarını tutamadı
Erdoğan teşekkür etti, Bakan Koca gözyaşlarını tutamadı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, önceki gün 85 katılımcıyla Çankaya Köşkü’nde düzenlenen Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı’nın basına kapalı bölümünde salgın tehlikesini uzmanlarla detaylı olarak ele aldı.  Zirvede duygulu anlar da yaşandı.

ERDOĞAN SAĞLIK PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Erdoğan, fedakârlıklarından ve bu süreci iyi yönetmesi dolayısıyla Sağlık Bakanı Koca’yı kutlarken sağlık personeline de şu sözlerle teşekkür etti:

 

 

“Bütün doktorlarımız, hemşirelerimizden, sağlık çalışanlarımıza kadar tüm personel koordineli ve birlik içinde çalışıyor, hepsine teker teker teşekkür ederiz. Takdire şayan fedakârlık gösterdiler. En riskli meslek olmasına rağmen hepsi görevlerinin başında fedakârca çalışıyorlar. İlk andan itibaren doğru bilgiler ile kamuoyunun aydınlatılmasına katkı sağladılar. Sağlık Bakanımız da bu süreçte gece gündüz demeden onlarla birlikte çalıştı. Bizler onların söylediği her kelimeye harfiyen uymalıyız.”

BAKAN KOCA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Erdoğan’ın bu sözleri üzerine duygulanan Bakan Koca, gözyaşlarını tutamadı. Toplantıda söz alan 85 katılımcının her biri de sözlerine başlarken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

HÜRRİYET

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 58 TÜMÜ
 • bulent 1 hafta önce Şikayet Et
  saglık bakanımıza tum saglık personeline tesekkurler,gece gunduz demeden hizmet veriyorlar .her aksam saat 21 de alkıslarımızla destek verelim.
  Cevapla
 • vatandaş!! 1 hafta önce Şikayet Et
  Nasıl bir Yüceltme ki ; " iltifatı duyunca AĞLADI!"???!!! Bence MİLLETÇE oturup başımızı ellerimizin arasına alıp TEKRAR, SON BİR ŞANSMIŞÇASINA bir TEFEKKÜR EDELİM!!! Neyi YÜCELTİP, neye KIYMET VERMEMİZ, neye SARILMAMIZ gerektiğini... Tövbe ve İstiğfarı BOLCA YAPALIM, saygılar..
  Cevapla
 • Mahmut Kayhan 1 hafta önce Şikayet Et
  Bizlerde Sağlık Bakanımızın bu fedar çabalarından dolayı TEŞEKKÜR ederiz.Ağrı KAYHAN ailesi.
  Cevapla
 • karar 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah Tüm İslam Alemini Korusun
  Cevapla
 • Muro 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah tüm dünyayı korusun! Müslüman olmayanlar da insan unutma
  Cevapla
 • CAN BAR 1 hafta önce Şikayet Et
  En radikal karar ne ise o alınsın Hiç kimse mağdur edilmesin Kiracılardan herkes bir kira almasın hayati çalışanlar dışında kimse çıkmasın İtiraz edenlere de ağır cezalar verilsin
  Cevapla
 • Ömer 1 hafta önce Şikayet Et
  Türkiye'deki ev sahipleri mi kira almayacak. Bazısı en zorda kaldığın bir anda ağzındaki lokmayı bile alır
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR