Haber 7

Beşiktaş'tan yılın teklifi!

Sezon başında Ozan Tufan'ı almak için Fenerbahçe ile temasa geçen siyah-beyazlıların, Ozan için bir kez daha nabız yokladığı öğrenildi.
GİRİŞ 11.10.2018 13:18 SÜPER LİG
Metin Boyutu
Beşiktaş'tan yılın teklifi!

Beşiktaşlı yetkililerin, şu anda Fenerbahçe U21 takımıyla çalışan Ozan Tufan ile birlikte Roberto Soldado için de Gökhan Töre takasını gündeme getirdikleri iddia edildi.

Fenerbahçe'de Damien Comolli ve Phillip Cocu tarafından kadroda düşünülmeyen Ozan Tufan için yeni bir teklif gelmesi halinde, sarı-lacivertlilerin, Beşiktaş ile masaya oturması bekleniyor.

 

 

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ozan Tufan'la geçtiğimiz aylarda Comolli ve Cocu'nun raporlarının olumsuz olduğunu belirterek "Ozan'ın bu konumda olmasına kimse sevinmiyordur. Comolli ile benim Ozan'dan beklentimiz yüksekti. Potansiyelini bildiğimiz için kampa da çok fit geldi. 8 kilo vermişti. Hatta tatilinin büyük kısmını Sırbistan'da çalışarak geçirdi. Uyum konusu, performans verileri, hoca ile arasındaki kimya ve Comolli'nin gözlemleri olumsuz noktadaydı. Bazı takımların ilgisini çekti. Fenerbahçe'deki yüksek ücretinden dolayı bazı Anadolu takımları o topa giremedi." dedi.

Ali Koç ayrıca "Beşiktaş'tan Ozan Tufan'la ilgili gelen bir şey yok. Beşiktaş'tan birçok oyuncuyu barındıran takas teklifi geldi ama bizim kabul edemeyeceğimiz bir teklifti." diye konuşmuştu.

Yorumlar

12
 • Bjk

  8 ay önce Şikayet Et İkisi de lazım değil.
  Toplam beğeni
 • Vangolu

  8 ay önce Şikayet Et Saldadoyu göndermeyin fery den daha iyi pişman olursunuz
 • dddddd

  8 ay önce Şikayet Et Ozan Tufan'ı alana Allah sabır versin. Saçını başını düzeltene kadar, karşı takım hat-trick yapıyor
  Toplam beğeni
 • Ahmet Aktürk

  8 ay önce Şikayet Et Ozanı kazanamayan gökhan la başa cıkabilir mi eğer harbi hoca isen ozanı kazan O genç milli futbolcu federasyon görev yappp
  Toplam beğeni
 • Ruhi

  8 ay önce Şikayet Et Gökhan Töre başa bela zaten Sarın Fenere
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.