Haber 7

Twitter'dan bomba özellik! Bookmarks nedir?

Twitter, ‘yer özelliği’ sayesinde tweetleri kolayca kaydetmeye olanak sağlayan bir butonu hayata geçirdi. Bookmarks özelliği sayesinde paylaşım yapmak ve daha sonra okumak üzere tweet kaydetmek çok kolay. Peki Bookmarks (yer imleri) özelliği nedir?
GİRİŞ 02.03.2018 16:23 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu
Twitter'dan bomba özellik! Bookmarks nedir?

Kullanıcıların yoğun geri bildirimi üzerine Twitter yepyeni bir özelliği hayata geçirdi. Bu özellikle beraber tweetleri kaydetmek ve paylaşmak artık çok kolay. Uygulamanın yeni sürümünde paylaşılan tweetlerde bulunan ‘’paylaş’’ butonuyla birlikte atılan bir tweet, yer işaretlerine ekleyenilecek ve direk mesaj ile veya Twitter’ın dışında da paylaşılabilecek. Yer işaretlerine eklenen tweetleri de yalnızca siz görebileceksiniz. Yer işareti nedir nasıl çalışır? İşte detaylar...

 

 

BOOKMARKS 'YER İŞARETİ’ NASIL ÇALIŞIYOR?

Herhangi bir Tweet’i yer işaretlerinize eklemek için tweetin altındaki paylaş butonuna basın ve “Tweet’i yer işaretlerine ekleme seçeneğini seçin. Daha sonra bu tweeti bulmak için profil butonunuza dokunup aşağıda seçenekler arasında bulunan 'Yer İşaretlerine' girin. Yer işaretlerinizden istediğiniz zaman tweet silebilirsiniz. Neleri yer işaretlerinize eklediğinizi yalnızca siz görebilirsiniz. Bu özellik tüm dünyada IOS, Android, Twitter Lite ve Twitter Mobil sitesinde kullanılabilecek.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.