Haber 7

YouTube HD video nasıl indirilir? Android ücretsiz program...

YouTube'un akıllı telefonlar (android) üzerinden ücretsiz video indirme özelliği sunan YouTube Go platformu, Türkiye'de kullanılmaya başladı. YouTube üzerinden yayınlanan videoları telefonunuza indirip tekrar izlerken artık kotanızdan yemeyecek. Peki YouTube Go nedir?
GİRİŞ 19.07.2018 12:40 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu
YouTube HD video nasıl indirilir? Android ücretsiz program...

YouTube'un ücretsiz video indirme özelliği sunan YouTube Go platformu ile, YouTube üzerinden tüm videolar indirilebilecek. Bu sayede tekrar izlerken internet kotası kullanma ihtiyacı ortadan kalkacak. Bunun yanından video indirmek isteyen kişiler indirme yapmadan önce video kalitesini seçebilecekler. Bunlar, yüksek kalite, standart kalite ve düşük kalite olmak üzere 3 seçeneğe ayrılacak. Ayrıca indirilen videolar diğer cihazlara da Bluetooth aracılığı ile paylaşılabilecek. İşte detaylar... 

Youtube Go'ya sahip kullanıcılar, platform üzerinden yüklenmiş olan videoları indirebiliyor ve o videoları tekrar izlenmek istediklerinde internet kotasından harcamadan izleyebiliyor. Bu özellik ise kullanıcılara Google tarafından Youtube Go programı ile sunuldu.  

 

Video indirmek isteyen kullanıcılar indirme seçeneğine tıkladıklarında videonun görüntü kalitesini de seçebiliyor. Bunlar, düşük kalite, standart kalite ve yüksek kalite olmak üzere üçe ayrılıyor. Bunlar yüksek kalite, standart kalite ve düşük kalite olmak üzere 3 seçeneğe ayrılacak. Ayrıca indirilen videolar diğer cihazlara da Bluetooth aracılığı ile paylaşılabilecek.  

Yorumlar

3
 • Ruby

  5 ay önce Şikayet Et Ben bunu yüklemiştim hiç birşey yüklenmedi
 • Mehmet somay

  1 yıl önce Şikayet Et Vedeo
  Toplam beğeni
 • Ergün

  1 yıl önce Şikayet Et maalesef bütün videoları indirmenize müsade etmiyor örneğin müzik video klibini indirmeye izin vermiyor
  Toplam beğeni
  • Can

   1 yıl önce Şikayet Et 10convert ile problem olmuyor.
   Toplam beğeni
 • Can

  1 yıl önce Şikayet Et Bu şekilde videolar mp3 formatında indirilmiyor. 10convert üzerinden daha rahat indirme işlemi yapılıyor.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.