Haber 7

WhatsApp kullanıcılarına kötü haber!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'tan eski iPhone ve Android telefon sahiplerine üzücü haber geldi. Whatsapp'ın bu telefonlarda her an çalışmayı durduracağını açıklayan şirket, hangi modellerin Whatsapp'tan mahrum kalacağını da duyurdu.
GİRİŞ 21.06.2018 12:10 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu
WhatsApp kullanıcılarına kötü haber!

Şirketin web sitesinde açıklama yayınlayan bir WhatsApp sözcüsü, WhatsApp’ı sorunsuz bir şekilde kullanmak için cihazların hangi işletim sistemi sürümleri ile çalışması gerektiğini açıkladı. 

Buna göre kullanıcıların yeni yılda da WhatsApp kullanmaya devam edebilmeleri için Android 4.0 ve üzeri, iOS 7 ve üzeri ya da Windows Phone 8.1 ve üzeri işletim sistemi ile çalışan cihazlara geçiş yapmaları gerekiyor. 

 

 

Yani eski bir iPhone veya Android telefon kullanıyorsanız Whatsapp'tan her an mahrum kalabilirsiniz.

Yorumlar

3
 • Fani

  1 yıl önce Şikayet Et Teknoloji ile Dünyayı sömürme aracı.Acele altefnatif geliştirilmeli.
  Toplam beğeni
 • Mesitto

  1 yıl önce Şikayet Et Cokta tin asagi taraflar lasim pasa biz de bip kullaniriz alternatifsiz degil
  Toplam beğeni
 • Lafazan

  1 yıl önce Şikayet Et Rabbim ABD menşei yazılım ve donanımlardan Türkü kurtarsın. PTT meskenler yaygınlaşsın. Whatsapp aynı Zaman'da bellek düşmanıdır. İddia ediyorum, donanım üreticileriyle anlaşmalı olarak taşınabilr alana gelen giden resimleri taşıtmıyor. Yoksa neden insanlar yeterli gelen telefonlarını değişsin. Yazılım donanım üreticileri birbirinin sırtını kaşırken, tüm bilgi ve belgelimiz ABD il şirket ve gizli servislerinin hizmetindeyken huzur yok bu millete...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.