Haber 7

Instagram hesabı nasıl açılır! Instagram giriş!

Kullanıcı sayısı en hızlı artan sosyal medya platformlarından biri olan Intagram'da her geçen gün yeni bir kullanıcı hesap oluşturuyor. Peki Instagram hesabı nasıl açılır? Instagram'a giriş nasıl yapılır adım adım haberimizde. İşte Instagram hesap açma rehberi...
GİRİŞ 05.09.2019 17:05 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu
Instagram hesabı nasıl açılır! Instagram giriş!

Popüler sosyal medya devi Instagram'ın kullanıcısı sayı her geçen gün katlanarak büyümeye devam ediyor. Peki "Instagram hesabı nasıl açılır?" ve "Instagma'a giriş nasıl yapılır" sorularını haberimizde adım adım yanıtladık

 

 

INSTAGRAM HESABI NASIL AÇILIR?

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan Instagram'da hesap açabilmeniz için Instagram web sayfanı ziyaret etmeniz gerekiyor. Instagram web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Açılan arayüzde "Cep Telefonu Numarası veya E-posta", "Adı Soyadı", "Kullanıcı adı" ve "Şifre" yazan bölümleri doldurarak kaydol ikonuna tıklamanız gerekiyor. Bu seçeneğin haricin Facebook'un çatısı altında yer alan Instagram'a "Facebook ile Giriş Yap" ikonunu kullanarak da Facebook hesabınız ile bağlantılı bir şekilde Instagram hesabınızı da oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

INSTAGRAM'A GİRİŞ NASIL YAPILIR?

Yukarıdaki ilk adım olan Instagram hesap açma adımlarını tamamlayıp hesap oluşturma işleminin ardından Instagram web sayfasında yer alan "Giriş yap" ikonuna tıklayınız. Ayrıca Instagram giriş ekranına buradan ulaşabilirsiniz. Hesap açma esnasında kullandığınız telefon veya e-posta adresiniz ilk kutucuğa, şifreyi ise ikinci kutucuğa yazın ve "Giriş yap" ikonuna tıklayın profilinize ulaşmış olacaksınız.

Bu adımları takip etmenize rağmen Instagram hesabınızı oluşturamadı veya bir hata ile karşılaştı iseniz Instagram Yardım Merkezi'inden yardım talep edebilirsiniz.

Yorumlar

5
 • aleyna.asena21

  1 hafta önce Şikayet Et Sagolun ama isime yaramadi:-):-)
  Toplam beğeni
 • Emine emen

  1 ay önce Şikayet Et Instangram güncellendi ama açılmıyor
 • Sehr9125

  2 ay önce Şikayet Et Vay canına
  Toplam beğeni
 • jack

  2 ay önce Şikayet Et hello
 • yunus

  2 ay önce Şikayet Et Selam
  Toplam beğeni
  • nuray

   1 ay önce Şikayet Et Selam
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.