Haber 7

Çinliler Apple'dan önce piyasaya sürdü! İşte İstanbul'da görülen iPhone 11!

Apple'ın 10 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tüm dünyaya duyuracağı iPhone 11'i (iPhone XI) Çinliler Apple'dan önce piyasaya sürdü. Bu güne kadar piyasaya sürdüğü çakma olarak tabir edilen telefon tasarımlarında hiç yanılmayan Çin, yine Apple'dan önce piyasaya sürdüğü iPhone XI ile kafaları karıştırmaya devam ediyor. İşte İstanbul'da görünen çakma iPhone 11 Max
GİRİŞ 06.09.2019 10:41 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu

Apple 10 eylül tarihinde iPhone 11'i (iPhone XI) tüm dünyaya duyuracak. iPhone hayranları tarafından bir yıldır büyük bir heyecanla beklenen iPhone XI'in yeni tasarımı ve özellikleri herkes merak ediliyor. Fakat Çinliler yine Apple'dan önce davranarak yine yapacağını yaptı. 

 

 

ÇİNLİLER APPLE'DAN ÖNCE İPHONE 11'İ PİYASAYA SÜRDÜ!

Birebir kopya konusunda adını sıkça duyduğumuz Çin, Apple'dan önce iPhone 11'i piyasaya sürdü. Sızıntı bilgiler ışığında iPhone 11 tasarım anlamında bire bir aynısını yapan Çinliler, birçok ürünün çakma diye tabir edilen versiyonlarını firmalardan önce piyasaya uygun fiyattan sürerek gündeme oturmayı başarıyor. 

 

 

Bununla birlikte cihazlar tanıtılmadan önce piyasaya süren Çin'in cihaz tasarımlarını bire bir aynı yapması da akıllarda soru işaretlerine neden oluyor. İşte Çinlilerin Apple'dan önce piyasaya sürdüğü iPhone 11 Max telefonu;

Yorumlar

8
 • Ali

  1 hafta önce Şikayet Et Şimdi apple yi övüyorsun amerikancısın diyeceksiniz. Ne severim abd yi ne överim fakat. Bu tip telefonlar evet görünüşte hafif değişiklik olma şartıyla benzer. Ama menüsü kamera kalitesi berbat. Yaydığı radyasyon (sar) değeri çok çok yüksek. Aynı özellikleri kesinlikle bulunmuyor. Arkasında 3-4 kamera var ama 3’ü kapakta göstermelik yapıştırmışlar 1 ‘i gerçek kalitesi 5 para etmez. İnanıpta almayın kesinlikle. Apple kasa seramik ve metaldir bunların komple pilastiktir. Devre kartı ekran çözünürlüğü adi dir. Almayın.
  • mmm

   1 hafta önce Şikayet Et dedikten sonra ayfonda almayın deseydin sana hak verecektim.milliyetçi ol
 • mmmm

  1 hafta önce Şikayet Et çok normal ikiside aynı ülkede üretiliyor
  Toplam beğeni
 • Bir Vatandaş

  1 hafta önce Şikayet Et Helal olsun. Apple'ın kibirine iyi bir darbe
  Toplam beğeni
 • fiko

  1 hafta önce Şikayet Et bu durumda çinlilerinki değil piyasaya sonradan çıkacak olan çakma .
  Toplam beğeni
 • Kartal

  1 hafta önce Şikayet Et Alple ürününe 10 bin verenin aklı yok bideha gavura paramı veririm hiç bi hız yok
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.