Haber 7

AKINCI’dan heyecanlandrıan kareler

Selçuk Bayraktar, AKINCI’nın test anının fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.
GİRİŞ 21.10.2019 17:51 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu

Baykar Makine Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı’nın test denemesinin fotoğraflarını paylaştı.Bayraktar, fotoğrafları sosyal medya hesabından “Evvelsi geceki testten. Gece pilaki sabaha buğulama. Milli Teknoloji 'unun lezzeti enfesti” notu ile paylaştı. 

 

 

Yorumlar

25
 • halil ibrahim

  4 hafta önce Şikayet Et MaşaALLAH ALLAHIM en iyilerini biz Müslümanlara nasip etsin ki dünyayı ALLAHIN emrettiği gibi ALLAHIN kanunu olan KUR 'AN VE SÜNNETE GÖRE yönetelim yani kardeşler rızai bariye muhaffak olalım .
 • rıdvan

  4 hafta önce Şikayet Et bence fabrikanın nerede olduğu bilin memeli foğraflara dikkat
 • Ali

  4 hafta önce Şikayet Et Daha 20 yıl önce israilin heronlarına ağzı açık bakan bir biz üretemiyoruz diyenler şimdi ülkemizin yaptıklarıyla övünmek yerine kusur arıyorlar sebep: hepsi Erdoğan'ın sayesinde oldu kabullenemiyorlar.
 • Turan

  4 hafta önce Şikayet Et Daha iyisini yapa bilen varsa yapsın. Yapılmış olan bir şey için kimse bol keseden sallamasın. o Adam bunu yapmış. Senin bir planın dahi yok. Eğer varsa yapta görelim. Kafadan atıp tutmak kolay. Adamlar sadece bir parçayı 110 defa döktük ancak başarabildik diyor. sen klavye başında şurası olmamış diyorsun. Biliyorsan yap, örnek alsınlar. Bilmiyorsan sus adam sansınlar.
 • Dede

  4 hafta önce Şikayet Et Motörlarin kanadın üzerinde olsa yet motoru siper sonik motor yapılması şart düşman uçak savaşları motora derbe almaz
  Toplam beğeni
  • Yasin

   4 hafta önce Şikayet Et Siper sonik ne la! Acaba bu İHA hakkında en ufak bilgin var mı? Adamlar yapıyor o kadar, neymiş amaçları, bundan sonraki hedefleri nelermiş, merak ettin mi acaba?
  • erol

   4 hafta önce Şikayet Et sen bir örnek yap da görelim dediğin işe yarıyor mu yoksa atmasyon mu
   Toplam beğeni
  • hancı

   4 hafta önce Şikayet Et Okuma yazman var mı diye sorarlarsa yazmam yok de. Sana Türkçe öğretene selam söyle.
   Toplam beğeni
  • vtn

   4 hafta önce Şikayet Et ya bir sus be çok biliyosun
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.