Haber 7

Apple'dan iPhone alacaklara 24 ay taksit kampanyası! Tim Cook açıkladı

Apple vade farksız 12 ay taksit kampanyası başlatma kararı aldı. Satış rakamlarından beklenilen başarıyı yakalamayan ABD'li teknoloji devi, satışları canlandırmak için yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Bu adım en çok yeni bir iPhone modeli almak isteyenleri yarayacak. İşte detaylar...
GİRİŞ 06.11.2019 11:41 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu
Apple'dan iPhone alacaklara 24 ay taksit kampanyası! Tim Cook açıkladı

Apple, iPhone telefonlarını taksit kampanyası başlatıyor. Apple'ın CEO'su Tim Cook'un yaptığı açıklama ile duyurulan kampanya ile birlikte iPhone telefon sahibi olmak isteyen kullanıcılar, tüm modelleri fark ödemeden taksitlendirebilecek.

 

 

APPLE İPHONE MODELLERİNİ TAKSİT İLE SATACAK!

ABD'li teknoloji devi yeni iPhone almak isteyenlere vade farksız 24 ay taksitle telefon satışına başlayacak. Dünya çapında satış rakamları hızla düşen firma bu hamle ile satış rakamlarını yeniden yukarılara çekmeyi planlıyor. 

 

 

Vade farksız 24 ay taksit ile yeni bir iPhone satın alabilmeniz için öncelikle Apple Card'a ihtiyacınız var. İlerleyen haftalarda kullanıma sunulacak olan kart ile birlikte Apple, cihazlarını taksitle satmaya başlayacak. 

APPLE OPERATÖR FİRMALARINA OLAN BAĞIMLILIĞI AZALTACAK!

Bildiğiniz gibi taksitle telefon satın almak isteyen kullanıcılar ya ihtiyaç kredisine yada GSM operatörlerine başvurarak taksitle telefon alma imkanına kavuşuyor. Bu yöntemle yapılan satın almalarda cihazın fiyatının üzerine vurulan vade farkı, telefon sahibi olmak isteyenleri çoğu zaman zor durumda bırakıyor. Apple ise Apple Card ile gelen yeni uygulama ile birlikte tüm müşterilerini vade farkı ödeme sorunundan kurtarmayı hedefliyor.

APPLE CARD NEDİR?

Apple Card, ABD'li teknoloji devi tarafından kullanıcılarına sunulan kredi kartı konseptine sahip bir teknoloji. Firmanın kullanıcılarına sunduğu bu kartta kredi kartında olduğu gibi 16 haneli rakamlar son kullanma tarihi gibi detaylar yer almıyor. Kart üzerinde sadece Apple logosu, isim, soy isim bir de çip yer alıyor.

Yorumlar

8
 • Fikri

  1 hafta önce Şikayet Et 3 bin limitini aşan hiçbir cep telefonunu almam asla hele iPhone 6s ten sonra bitmiştir benim elimdeki son iphone olacaktır. Yenisi 10 bin lira enayiniyim yahu. Kazancım aylık 19 bin bu arada
  Toplam beğeni
 • Tccc

  1 hafta önce Şikayet Et Almayjn bu iPhone illetini kasten yavaslatiyorlar xaomi alın daha iyi telefon
  Toplam beğeni
 • Beyin Bedava Değil

  1 hafta önce Şikayet Et Bir insanın bir telefona bu kadar para vermesi için düpedüz aptal olması lazım.
  Toplam beğeni
 • mustafa

  1 hafta önce Şikayet Et Türkiye de olmaz,finansal sisteme aykırı yasal düzenleme var sonuçta kredi kartı
  Toplam beğeni
 • HAKİKAT BU

  1 hafta önce Şikayet Et Vatandaş o fiyata araba alır be.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.