Haber 7

Netflix ve WhatsApp arasında iş birliği

Popüler mesajlaşma uygulaması WhtasApp ile dizi platformu Netflix kullanıcıları sevindiren bir anlaşmaya imza artıyor. Netflix fragmanları WhatsApp üzerinden sohbeti terk etmeden izlenebilecek.
GİRİŞ 05.11.2019 19:11 TEKNOLOJİ
Metin Boyutu
Netflix ve WhatsApp arasında iş birliği

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp geçtiğimiz senelerde Instagram ve Facebook videolarının uygulama içinden seyredilmesini kılma kararını Netflix için de alma kararı aldı.

 

WhatsApp ile Netflix arasında yapılan anlaşma ile kullanıcılar artık sohbetten çıkmadan çıkan dizi ve filmlerin fragmanını izleyebilecek. Şimdilik sadece en son version iOS kullanıcıları için geçerli olan özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları uygulamadan çıkmadan gönderilen tanıtım linklerini seyredebilecekler.

WhatsApp bu özelliği resmen duyurmuş değil ancak iOS kullanıcıları özelliğin çalışmaya başladığını teyit ediyorlar. Öte yandan Netflix ve WhatsApp’ın Android üzerindeki çalışmaları da bitirince duyuru yapacağı tahmin ediliyor.

 

Ancak bu özellik sadece tanıtımları içeriyor. Kullanıcılar dizileri ve filmleri seyretmek istediğinde yine Netflix uygulamasını açmak zorunda kalacaklar.

Yorumlar

2
 • adsız

  6 gün önce Şikayet Et çok gerekli çok lazımdı başka derdimiz yok tv dekiler yetmiyor
 • 1450

  6 gün önce Şikayet Et Whatsapp gibi uygulamalar ve diğer sosyal paylaşım uygulamaları nabız yoklama ve bilgi çağınız gereği olan bilginin kontrolü için çalıyorlar bilgi kimin elinde ise güçlü odur bu uygulamalar istihbarat şirketleri tarafından yönetiliyor.Siz bile
  Toplam beğeni
  • Adem

   6 gün önce Şikayet Et altına imzamı atıyorum
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.