Haber 7

Meryem dizisi için final kararı alındı! Neden final yapıyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem'in final yapacağı iddiaları ortalığı karıştırdı. Meryem dizisi izleyicileri bu sorunun cevabını arıyor. Sevilerek izlenen Meryem dizisi final yapacak mı? Meryem dizisi neden bitiyor?
GİRİŞ 17.01.2018 13:28 Televizyon
Meryem dizisi için final kararı alındı! Neden final yapıyor?

Kanal D'nin Çarşamba günleri ekranda olan dizisi Meryem için final söylentileri sosyal medyada kol geziyor. Peki, 10 Ocak günü 23.bölümüyle ekranda olan Meryem dizisi final yapacak mı? Reyting kurbanı diziler kervanına katıldığı söylenen Meryem dizisi neden bitiyor? Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Kanal D Meryem dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak? 

MERYEM FİNAL Mİ YAPACAK? NEDEN BİTİYOR?

Televizyonlarda yeni yayın döneminin başlamasıyla beraber, yaz sezonundan kalma birçok dizi sezonun iddialı yapımlarının gölgesinde kalarak final gerçeğiyle yüz yüze geldi. Bu kez de Kanal D'nin geçtiğimiz haftalarda reytinglerin galibi olan dizisi Meryem final ihtimaliyle karşı karşıya. Peki, Çarşamba günlerinin galibi Diriliş Ertuğrul karşısında yayınlanan Meryem için erken veda görünüyor mu?

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan ve sarmal senaryosu ile diğer yapımlar arasından sıyrılan Meryem, geçtiğimiz aylarla büyük başarılar yakalamıştı. Ancak senaryonun yetersiz kaldığı ve hikayenin artık çözümlendiği söylenen Meryem dizisinin eski reytinglerini yakalayamamasının yanında bu nedenlerle de finale doğru gidebileceği söyleniyor. Meryem dizisi finale dair resmi bir açıklama geldiği takdirde haberimizin detayında yer alacaktır.

Dizi yapımcılarından ve kanaldan herhangi bir resmi açıklama gelmezken, başrollerini Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç'ın paylaştığı Meryem'in 23.bölümüyle 10 Ocak günü final yapacağı söyleniyordu. Sosyal medyada ortaya atılan iddiaların geçerliliği ise henüz bilinmiyor.  

MERYEM YERİNE MEHMED: BİR CİHAN FATİHİ GELİYOR

Meryem dizisinin final yapacağı iddiaları ortalıkta dolanırken, dizinin takipçileri final nedenini merak ediyor. Kanal D yeni dizilerinden olacak Mehmed: Bir cihan Fatihi'nin Çarşamba günü ekrana gelme ihtimali üzerinde durulurken, Meryem'in de ekrana veda etmesi bekleniyor. Ancak Çarşambaların galibi Diriliş Ertuğrul'un rakibi olarak adlandırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin yayın günü resmiyet kazanmadı. 

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Annesinin ölümünden Meryem'i suçlayan Güçlü, Savaş'a cephe alıyor! Derin, Nurten’le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryem’i öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derin’in bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir. Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu’nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır. 

Meryem Oyuncuları:

Furkan Andıç (Savaş)

 Ayça Ayşin Turan (Meryem)

Cemal Toktaş (Oktay)

 Açelya Topaloğlu (Derin)

Bestemsu Özdemir (Beliz)

 Uğur Çavuşoğlu (Yurdal)

 Serenay Aktaş (Burcu)

 Kenan Acar (Güçlü)

 Sema Öztürk (Tülin)

 Ayten Uncuoğlu (Nurten)

 Beste Kanar (Naz Sargun) 

Yorumlar

2
  • ayhan

    1 ay önce Şikayet Et Beyin uyuşturmaya ve milleti aptal yerine koymaya birebir hiçbir konusu ve faydası bulunmayan diziler.
    Toplam beğeni
  • ELF..1903

    1 ay önce Şikayet Et İzlediğim tek dizi final yaparsa artık hiçbir şeyi izlemem.. Lütfen Meryem dizisi erken final yapmasın..
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.