Haber 7

Gülizar dizisi Kanal D'de başlıyor! Oyuncu kadrosu ve konusu

Kanal D iddialı bir dizi ile geliyor. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündibeyoğlu gibi isimlerin rol aldığı Gülizar dizisi ne zaman başlıyor? Gülizar dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte, tüm detaylar...
GİRİŞ 19.01.2018 16:17 Televizyon
Metin Boyutu
Gülizar dizisi Kanal D'de başlıyor! Oyuncu kadrosu ve konusu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Gülizar O3 Medya yapımcılığı ile ekrana gelirken; yönetmenliğini ve bunun yanında proje tasarımcılığı ve senaristliğini de usta isim Çağan Irmak üstleniyor. İddialı kadrosu ile dikkat çeken Gülizar dizisinde; şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak. Peki, Gülizar dizisi ne zaman başlayacak? Gülizar dizisi oyuncuları kimlerdir? 

GÜLİZAR İLK TANITIMI YAYINLANDI!

GÜLİZAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş’in paylaştığı Gülizar güçlü kadrosu ve hikayesi ile oldukça iddialı gelen dizi Gülizar ilk bölümü ile  20 Ocak Cumartesi saat 20.00’de Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

GÜLİZAR DİZİSİ GENEL HİKAYESİ

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o  aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin bel kemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

gülizar ne zaman

Yapım: O3 Medya  

Yapımcı: Onur Güvenatam  
 
Yönetmen: Çağan Irmak 

Proje Tasarım: Çağan Irmak 

Senaryo: Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu   

Müzik: Çiğdem Erken 
    
Oyuncular:  Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.