Haber 7

Söz 28.bölümde neler oldu? Söz son bölüm Star TV'de

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Söz son bölümüyle yine seyirciyi ekrana kilitledi. Söz 28.bölümde ailesi ile ilgili gerçekleri öğrenen Yavuz, Bahar'ı kaybetme korkusuyla baş başa kaldı. İşte, Söz 28.bölümde yaşananlar...
GİRİŞ 09.01.2018 13:33 Televizyon
Metin Boyutu
Söz 28.bölümde neler oldu? Söz son bölüm Star TV'de

Söz son bölümün ardından merakla beklenen Söz 28.bölüm 8 Ocak Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yılbaşı haftasında bir hafta süreyle yeni bölüme ara verilen dizilerden olan Söz yeni bölümü heyecanla bekleniyordu. Söz 28.bölümde Agah’ın babası olduğunu öğrenen Yavuz yaşadığı şoku atlatamadan, bu gerçeğin onu görevinden uzaklaştırılmasına sebep olduğunu öğrenir. Yavuz artık ancak şehit olduğunda üzerinden çıkaracağını düşündüğü üniformasından uzak kalmıştır. Bahar ile beraber geçmişini araştırmaya koyulan Yavuz'u kötü bir sürpriz beklemektedir. Bahar hayatta kalabilecek midir? İşte, Söz 28.bölümün hemen ardından yayınlanan Söz 29.bölüm ilk sahnesi...

Söz 29.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

SÖZ 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Agah’ın babası olduğunu öğrenen Yavuz yaşadığı şoku atlatamadan, bu gerçeğin onu görevinden uzaklaştırılmasına sebep olduğunu öğrenir. Yavuz artık ancak şehit olduğunda üzerinden çıkaracağını düşündüğü üniformasından uzak kalmıştır. 

Hava operasyonuyla büyük bir bozguna uğrayan Çolak, Yabancı Büyükelçi’nin gayretleriyle uzun menzilli füzeleri eline geçirmek üzeredir. 

Yavuz ve Bahar, Agah’la ilgili sırları ortaya çıkarmak için İstanbul’a geldiklerinde, Yabancı Büyükelçi’nin takibinden kurtulmak için hayati bir mücadeleye gireceklerdir. Tim ise Çolak’ın yarattığı tehdidi yok etmek için bir arkadaşlarını feda etmek zorunda kalacaktır.

SÖZ 28.BÖLÜM TAMAMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

F16’ların hedefinde Hatice’yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır. Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.