Haber 7

Fox TV - Kadın dizisi final mi yapıyor? Şok iddia...

Fox Tv ekranlarında Özge Pirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan gibi isimlerin yer aldığı dizi MED ve MF yapım ortaklığında yayınlanan dizi Kadın, severek evlenen Bahar’ın kocasının ölümü sonrası iki çocuğu ile baş başa kalması ve çektiği zorlukları anlatıyor. 24 Ekim günü yayın hayatına giren dizi final mi yapacak? İşte detaylar...
GİRİŞ 02.01.2018 11:43 Televizyon
Metin Boyutu
Fox TV - Kadın dizisi final mi yapıyor? Şok iddia...

Fox Tv yayın hayatına güçlü dizilerle başladı. Geçen sezondan devam eden dizilerin yanı sıra yeni dizileri de ekledi. Hem dizileriyle hem de programlarıyla devam eden Fox ise el değiştirdi. El değiştirmesiyle birlikte büyük operasyonların yapıldığı Fox Tv'de 3 programa şimdiden son verildi. Programlara son verilmesinin ardından bir dizinin reyting kurbanı olduğu iddiaları sosyal medyayı salladı. Peki hangi dizi Fox Tv'de final yapma kararı aldı. 

KADIN DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

İddialara göre salı günü ekrana gelen Kadın dizisi final yapıyor. Bu iddiaların ortaya atılmasının nedeni ise Fox Tv yayın akışı. Salı günü yayın akışına bakan Kadın dizisi hayranları yeni bölümü görmediği zaman final iddialarını söyleyerek sosyal medyayı salladı. Fakat Kadın dizisinin yayınlanmama nedeni başka idi. Kanallar genellike yeni yılın ilk haftasında dizi yayınlamayı tercih etmiyor. Yani Kadın dizisinin sosyal medyada dolaşan final yaptı iddiası gerçeği yansıtmıyor. 

Yorumlar

5
 • Svd dk

  8 ay önce Şikayet Et Final olmasın harika bi dizi. Sarp a kavuşsun ve ölmesin bahar
  Toplam beğeni
 • Svd-dk

  8 ay önce Şikayet Et Final olmasın harika bi dizi
  Toplam beğeni
 • cıhat

  8 ay önce Şikayet Et kadın fınal vermesın
  Toplam beğeni
 • kumsal

  8 ay önce Şikayet Et yaa ben ariften nefrettttt ediyorummmmmmmmm
 • djc.f.kxkn

  9 ay önce Şikayet Et bence kadin dizisi final olmasin kadin dizisini az veya hic izlemeyenler de olabilir bence kadin dizisini izleyenler ben izliyorum desin final olmasini istemeyenler final olmasin diyenler final olmasin desin final olmasini isteyenler ise kadin dizisi final olsun desib:-)
  Toplam beğeni
  • kader

   9 ay önce Şikayet Et Kadin dizisi final olmasın olmasın olmasın
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.