Haber 7

Yuvamdaki Düşman dizisi final yapıyor! Asıl bitme sebebi ne?

Show TV ekranlarında yeni başlayan Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu ve Pelin Karahan gibi isimlerin yer aldığı Yuvamdaki Düşman dizisi final mi yapıyor? Henüz iki bölüm yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisi final kararı aldı mı? İşte detaylar...
GİRİŞ 08.03.2018 14:25 Televizyon
Metin Boyutu
Yuvamdaki Düşman dizisi final yapıyor! Asıl bitme sebebi ne?

Geçtiğimiz günlerde başlarda fırtına gibi başlayan ama yavaş yavaş düşüşe geçen ve senaryosu kilitlenen Kalp Atışı'nın bileti kesilmiş ve beklenen final kararı alınmıştı. Show yeni bir final kararı almanın eşiğinde olabilir ve dizi bizlere elveda diyebilir.

YUVAMDAKİ DÜŞMAN FİNAL Mİ YAPACAK?

 

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yuvamdaki Düşman ne yazık ki yayın hayatına iyi başlayamadı. Çünkü bildiğiniz üzere perşembe akşamları televizyon ekranlarında rekabet çok yüksek.

Özellikle Trt 1’in Kut-ul Amare dizisinin başlaması ile perşembe akşamları Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci ve Bizim Hikaye dizilerinin de varlığı ile oldukça zorlu bir akşam. Siyah İnci bitti bitmesine ama şuan Kut'ul Amare ve Vatanım Sensin ile başa çıkmak oldukça zor.

Yuvamdaki Düşman dizisi çoğunlukla Siyah İnci dizisinin izleyicisini çaldı zira Yuvamdaki Düşman dizisinin başlaması ile Siyah İnci dizisinin reytingleri de 5’ten 4’e düştü ve kritik seviyeye gelmişti.

Daha önce biteceğini belirttiğimiz Yuvamdaki Düşman için final kararı alındı. Peki neden?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yuvamdaki Düşman ne yazık ki yayın hayatına iyi başlayamadı. Özellikle Trt 1’in Kut-ul Amare dizisinin başlaması ile perşembe akşamları Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci ve Bizim Hikaye dizilerinin de varlığı ile oldukça zorlu bir akşam.

Yuvamdaki Düşman dizisini en büyük kötülüğü senaristleri yaptı! Show Tv ekranlarında 6 bölüm sürebilen Yuvamdaki Düşman dizisinin yayından kaldırılması tartışmalara sebep oldu.

Yorumlar

57
 • recep

  6 ay önce Şikayet Et dizi çok güzeldi bence devam etmeli bitireceksenizde en az 60 bölüm olmalı
  Toplam beğeni
 • ely

  6 ay önce Şikayet Et Boyle final kimin aklına geldi. Çok merak ediyorum
  Toplam beğeni
 • sefa

  6 ay önce Şikayet Et evet böyle final mi olur
  Toplam beğeni
 • ccccc

  6 ay önce Şikayet Et böyle finalmi olur bilader hiçbir sey sonuca bağlanmadı
  Toplam beğeni
 • Güler

  6 ay önce Şikayet Et Nasıl bitti ya ;? Kim dedi final diye ? Gayet güzel gidiyordu. 3-5 eve konulan reyting ölçme cihazlarıyla mı karar verildi ? Adamların evlerinde kaç tane tv var kimbilir...Gayet de başarılı gidiyordu. Tam diziyi buldum ; izlediğim .3. bölümde bitmiş.... Neresi finaldi ? Ne çözüldü ? Böyle saçma-sapan final olmaz.Bi kere daha gözden geçirilsin .
  Toplam beğeni
  • özden karakaş

   1 ay önce Şikayet Et bencede dizi güzel bitmemeli
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.