Haber 7

Taşeron işçiye memurluk fırsatı

Milyonlarca taşeron işçisi kamuya geçiş için başvuruda bulunurken, çağrı merkezi çalışanları hizmet vermeye devam ediyor.
GİRİŞ 14.01.2018 09:17 Türkiye Ekonomisi
Metin Boyutu
Taşeron işçiye memurluk fırsatı

Yeni dönemde sözleşmesi askıda olanlara geçiş hakkı verildiği gibi kadroya geçtikten sonra askere gidenlerin kadro hakkı da saklı tutulacak.

İşçi kadrosuna geçenler KPSS atamalarında memurluk ya da sözleşmeli alım için tercihte bulunabilecek. Yerleştirilmeleri durumunda da istifa ederek memur ya da sözleşmeliye geçiş yapabilecek. Sözleşmesi askıda bulunanlar da kadroya geçiş yapacak. Sınavı geçip güvenlik soruşturmasını aşanlar 2 Nisan'da kadrolu olacak.

 

Kaynak : Sabah

Yorumlar

1
 • Misafir

  11 ay önce Şikayet Et Kimsenin kadroya gectigi yok
 • sivasli

  11 ay önce Şikayet Et kadro tamam seneye maas begenmezler sacma sapan bir sistem oldu kpssyi kaldir o zaman dogrusu sinavdan bisuru para geliyo niye kaldirsinki 2 3 milyon kisi sinava girer 100 kisi alirlar 500bin oy alacam derken 2milyon kayip
  Toplam beğeni
 • Taseron

  11 ay önce Şikayet Et Bakiyorumda Bazi Sapma yorumlar Var Kardesim Taseronmu Dedi Kpss Ye Girenler bosta Kalsin Ayrica Kpss Ye girenlerin Puani Yuksekse Zaten Devlet ise Koyar Yillardir Taseronun Hakkini Sirketler Sömürüyordu Memur Yatarken islerini Taseron Görüyordu Ayrica Kadroda Gelse Ayni isi yapcaklar Yine Sadece ikramiye Mesai ücretleri Var sonucta Kurumda yine taseron memurun isini Görcek:)
  Toplam beğeni
 • cenkcan

  11 ay önce Şikayet Et Hükümet adaletsizliğini bir kere daha gösterdi.kpss diye bı sistem varken taşeronların kadroya alınması ne kadar adaletli.kpss ye girenlerin hakları hükümete haram zıkkım olsun.devlete personel lazımsa KPSS puanına göre alırsın.yaziklar olsun sizlere.5 milyon kişi KPSS ye girdi bu ulkede
  Toplam beğeni
  • Toplam

   11 ay önce Şikayet Et Üç farklı
 • Zee

  11 ay önce Şikayet Et Taşeron bulmuş Sun adamı mı girmişsin kamuya daha ne istiyorsun veli Aydoğan katılıyorum sana
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.