Haber 7

Köpekler saldırdı, burnunu ve bacağını parçaladı

Elazığ’da bir köyde 3 köpeğin saldırısına uğrayıp burnu ve bacağı parçalanan Mehmet Yıldırım, tedavi altına alındı
GİRİŞ 11.02.2019 08:31 ÜLKE'DE BUGÜN
Metin Boyutu
Köpekler saldırdı, burnunu ve bacağını parçaladı

Olay, Kovancılar ilçesine bağlı Çelebi köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sabah namazından hayvanları yemlemek için dışarı çıkan 35 yaşındaki Mehmet Yıldırım, 3 köpeğin saldırısına uğradı.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Bir süre mücadele eden Yıldırım, burnundan, bacağından ve göğsünden aldığı yara sonucu yere yıkıldı. Bu esnada seslere kalkan Yıldırım’ın annesi Sıdıka Yıldırım, bağırarak köpekleri uzaklaştırdı. Yıldırım, ambulansla Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Sabah kalktığında kapının önünde köpekleri gördüğünü belirten Mehmet Yıldırım, “Köpekleri görünce dedim bunları kovalayayım da anneme saldırmasın. Daha kovalamadan bana saldırdılar. Birisi önce geldi göğsüme atladı o sırada mücadele verdim.

''VURDUM AMA BIRAKMADILAR''

Diğeri sağ ayağıma saldırdı. Diğer dişi köpekte burnuma saldırdı. O sırada beni götürüp getirdiler. Annem gelince kaçtılar. Mücadele fırsatı vermediler" dedi. 

Yumruk atmasına rağmen köpeklerden kurtulamadığını aktaran Yıldırım, "Büyük köpekler olduğu için fırsat vermediler. Köpekler sahipsiz değildi başka köylerden gelen köpekler. Çünkü büyük köpeklerdi.

Yumruklar vurdum ama bırakmadılar. Daha sonunda ben kendim pes ettim. Annem gelince bağırdı, ondan sonra saldılar” şeklinde konuştu. 

 

Kaynak : İHA

Yorumlar

15
 • Mehmet

  6 ay önce Şikayet Et Yolda pitbul ve benzeri köpekler gezdirip çocukları, bayanları ürkütenleri engellemeliler
  Toplam beğeni
 • kelem

  6 ay önce Şikayet Et Hayvanlar aç perişan; elbetteki saldıracaklar !
  Toplam beğeni
 • LEVENT

  6 ay önce Şikayet Et Ya kardeşim dünyada böyle bir şey yok. Her yerde sokak köpekleri itlaf edilir. Devlet toplayıp öldürmek zorunda. Evcil hayvan beslenmesine kural getirilir. Köpek sahibi kimliği olur köpeğini sokağa atamaz. ceza verirsin.
  Toplam beğeni
 • Ömer

  6 ay önce Şikayet Et Yeter hakikaten herkeste yetki var ama kimsede sorumluluk yok. Başı boş köpekler toplansın yetkililer işini yapsın artık.
  Toplam beğeni
 • sami

  6 ay önce Şikayet Et bu köpekler bir avuç sözde hayvan severlerin eseri, insan parçalansada önemli değil köpeklere kimse dokunmasın,tam bir rezalet ,ülkeme üzülüyorum, sahipsiz bir tek köpek olmamalı,sahipli köpeklerden sahipleri sorumlu olmalı,mutlak ağızlık takılmalı,pitbul vb vahşi köpekler yasaklanmalı,bu köpekleri besleyenlere ağır ceza verilmeli,önlem alınmazsa daha böyle çok haberler duyarız
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.