Haber 7

İrfan Değirmenci kimdir? Aslen nereli kaç yaşındadır?

Kanal D'nin sabah haberlerini sunan ve tarafsızlık ilkesini ihlal etmesi sebebiyle kovulan İrfan Değirmenci kimdir? Haber spikeri olan İrfan Değirmenci aslen nereli ve kaç yaşındadır?
GİRİŞ 09.02.2018 09:49 Ünlülerin dünyası
Metin Boyutu
İrfan Değirmenci kimdir? Aslen nereli kaç yaşındadır?

İRFAN DEĞİRMENCİ KİMDİR?

3 Kasım 1977 tarihinde dünyaya gelen İrfan Değirmenci aslen Antalyalıdır. Ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Koleji‘nde okuduktan sonra üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde bitirmiştir.

 

İrfan Değirmenci'nin kariyeri

İrfan Değirmenci, Ocak 1996 yılında Ankara Ostim TV'de televizyonculuğa başladı ve burada 3 yıl çalıştı. İlk canlı yayınlarını 19 yaşında yapan İrfan Demirci, 25 Ekim 1999 tarihinde Ali Kırca ekibine katılarak atv'ye geçti. 17 Eylül 2001 tarihinde Star TV'ye, 30 Ağustos 2003 tarihinde CNN Türk'e, 5 Eylül 2005 tarihinde Mehmet Ali Birand‘dan gelen teklifte Kanal D'ye geçti. 30 Haziran 2007 tarihinde Fox TV'ye geçti ve Çalar Saat programı'nı 1 Nisan 2010 tarihine kadar sundu.

irfan-değirmenci-kimdir.jpg

İrfan Demirci, Kanal D ekranlarında yayınlanan Günaydın programını 3 Mayıs 2010 tarihinden beri sunmuş. Anayasa değişikliği için yapılacak olan seçimde 'Hayır' oyunu kullanacağı açıkladıktan sonra Doğan Yayın Grubu'nun tarafsızlık ilkesini ihlal etmesi sebebiyle kovulmuştur.

 

Yorumlar

9
 • 1071

  1 yıl önce Şikayet Et işleri güçleri algı operasyonu yapmak neymiş hayır diyecekmiş de o yüzden atılmış ...yani hayır diyenlere baskı uygulanıyor da bilmem ne ....biz de yedik
  Toplam beğeni
 • fth23

  1 yıl önce Şikayet Et prim yapayım deken işinden olmuş alsana hayır işte.bak hayır ı kullanmadan işinden oldun demek hayır demek hayırsızmış:)
  Toplam beğeni
 • Gökhan

  1 yıl önce Şikayet Et Bu bebe Hdp barajı geçince göbek atanlardan değilmiydi.
  Toplam beğeni
 • fb 1453

  1 yıl önce Şikayet Et tarafsız olan bertaraf olur
  Toplam beğeni
 • anadolu

  1 yıl önce Şikayet Et iişmı bu ya
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.