Haber 7

Bir Garip Aşk 3.bölüm fragmanında şoke eden sahne

Kanal 7 Bir Garip Aşk 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Khushi işe kabul edilecek mi? Arnav ve Khsuhi arasında neler yaşanacak? İşte Bir Garip Aşk 3.bölüm fragmanı ve özeti
GİRİŞ 23.11.2016 09:29 Yabancı Dizi
Metin Boyutu
Bir Garip Aşk 3.bölüm fragmanında şoke eden sahne

23 Kasım çarşamba günü seyirci ile buluşacak olan Bir Garip Aşk 3.bölüm fragmanı yayınladı. Yeni bölümü yine nefes kesecek olan Kanal 7 Bir Garip Aşk 3.bölümünde neler olacak? Sevilen dizi Bir Garip Aşk 3.bölüm tanıtımı yine izleyenleri şaşırttı. Peki Khushi işe kabul edilecek mi? Arnav ve Khsuhi arasında neler yaşanacak? İşte yeni bölüm ile ilgili tüm merak edilenler

BİR GARİP AŞK 3.BÖLÜM

Milyonların tutkuyla izlediği, unutulmaz Hint dizisi Bir Garip Aşk yeniden Kanal 7 ekranlarında. Bollywood’un iki büyük yıldızı Barun Sobti ve Sanaya  İrani’yi bir araya getiren dizide bugün, Khushi yaptığı bir hata yüzünden halasını kızdırır. Ancak Khushi’nin asıl sorunu Arnav’a olan borcunu ödemektir. Shyam sayesinde bir işe girmeye çalışan Khushi burada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. 

Halasının kendisine verdiği adresi karıştıran Khushi, Arnav’ın evine gidince olaylar karışır. Khushi’nin kendisini evin hizmetçisi sanması sonucu ona kızan Manaroma’nın kötü bir planı vardır. Diğer yandan Arnav’a ödemesi gereken 5 bin rupi Khushi’nin rüyalarına girmeye başlamıştır. Shyam’ın sayesinde avukatlık bürosuna iş görüşmesine giden Khushi, Arnav’ın sevgilisi Lavanya’nın asistanı olmaya çalışmaktadır. Magazin programlarında Arnav’ın gizemli sevgilisinin konuşulduğunu gören büyükanne ise onun kim olduğunu araştırmaya başlar. Khushi işe kabul edilecek mi? Arnav ve Khsuhi arasında neler yaşanacak?

BİR GARİP AŞK 3.BÖLÜM FRAGMANI

BİR GARİP AŞK 3.BÖLÜM NE ZAMAN?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk her gün saat 21.25’de Kanal 7 ekranlarında.

BİR GARİP AŞK 2.BÖLÜM ÖZETİ

Milyonların tutkuyla izlediği, unutulmaz Hint dizisi Bir Garip Aşk yeniden Kanal 7 ekranlarında. Bollywood’un iki büyük yıldızı Barun Sobti ve Sanaya  İrani’yi bir araya getiren dizinin 2. Bölümünde, Khushi ve Arnav tatsız bir kaza sonucu yeniden karşılaşacaktır. Kazada arabası zarar gören Arnav, Khusi’den 5 bin rupi ister. Bu parayı bulmak isteyen Khushi ise kendisine iş bulması için Shyam’ı arayacaktır.

bir-garip-aşk-2-bölüm

Khuhsi’yi televizyonda görenler onu ailesinin adını lekelemek ile suçlarlar. Sokakta annesi ile giderken peşlerine takılan bir grup serseri Khushi’ye laf atarken ortaya çıkan Shyam, onlara engel olur. Khushi, Payal ile birlikte görüntüleri medyaya servis eden muhabirin peşine düşer. Ancak yaşanan bir aksilik sonucu kullandığı motor Arnav’ın Jeep’ine çarpınca ikili arasında bir tartışma yaşanır. Arnav, Khushi’den arabasını uğrattığı zararı ödemesini ister. İşsiz olan Khushi’nin güvenebileceği tek kişi ise Shyam’dır. Diktiği sarileri zengin ailelere satmak için kapı kapı gezen Khushi’nin son durağı Arnav’ın evi olacaktır. Khushi ve Arnav yeniden karşılaşacaklar mı? Shyam, Khushi’ye ne tür bir iş bulacak?

Yorumlar

3
 • vuska

  1 yıl önce Şikayet Et arnav senide kuwinde sevyorum
 • vuska

  1 yıl önce Şikayet Et aaa ben coooq sevyom bunlari yureyim di bunlar benim
 • serhat

  2 yıl önce Şikayet Et yerin dibine girsin bu diziler
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.