Haber 7

Bahar Öztan apar topar hastaneye kaldırıldı! Bahar Öztan kimdir?

Yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle geçtiğimiz aylarda 11 saat süren zorlu bir ameliyat geçiren Bahar Öztan, hastalığının nüksetmesiyle birlikte yeniden apar topar hastaneye kaldırıldı. Peki, Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır? Bahar Öztan'ın sağlık durumu nasıl? İşte, Bahar Öztan'ın detaylı biyografisi...
GİRİŞ 03.01.2018 17:05 YAŞAM
Metin Boyutu
Bahar Öztan apar topar hastaneye kaldırıldı! Bahar Öztan kimdir?

Yeşilçam’ın gamzeli güzeli Bahar Öztan, yeni yılın ilk saatlerinde hastalığının yeniden nüksetmesi sonucunda rahatsızlandı ve apar topar özel bir hastaneye kaldırıldı. Yakalandığı yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle geçtiğimiz aylarda ameliyat masasına yatan Bahar Öztan, taburcu olmasına rağmen kendisini iyi hissetmediği için yeniden tedavi altına alındı. Peki; Yeşilçam'ın Gamzeli Güzeli Bahar Öztan kimdir, aslen nereli ve kaç yaşındadır? Bahar Öztan’ın sağlık durumu nasıl? 

Bahar Öztan 2

BAHAR ÖZTAN’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Annesini bir an yalnız bırakmayan oğlu Yiğit Öztan, "Yılbaşı gecesi rahatsızlandı. Şu anda biraz ağrıları var ama şükür daha iyi. İnşallah toparlayacak." şeklinde ifadelere yer verdi.

BAHAR ÖZTAN 13 EKİM’DE AMELİYAT OLMUŞTU…

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan yakalandığı yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle 13 Ekim'de 11 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı.

bahar öztan ile ilgili görsel sonucu

BAHAR ÖZTAN KİMDİR?

Bahar Öztan, 11 Ağustos 1962'de İskenderun'da dünyaya geldi.

Bahar Öztan’ın babası memur Arif Cerrahoğlu, annesi Aysel Hanım’ın 2 kız, 2 erkek çocuğunun en büyüğüdür.

Çocukluğu ve gençliği İstanbul'da geçti. Ekrana ilk kez bir saç şampuanı reklamıyla çıktı.

Sayısız reklam filminde yer aldı. Bu reklamlardan sonra halk ona 'Gamzeli Güzel' olarak tanımaya başladı.

Dönemin fotoromanlarından dolayı büyük bir ilgi topladı. Bu fotoromanlardan bazıları, Çarli'nin Melekleri ve Barış Manço ile birlikte yer aldığı fotoromanlardır.

bahar öztan ile ilgili görsel sonucu

Bahar Öztan, 1972 yılında yönetmenliğini Osman Seden’in yaptığı ve Cüneyt Arkın, Hale Soygazi, Seyyal Taner’in başrolde oynadığı “Mahkum” adlı sinema filmi ile oyunculuğa başladı.

Herkesin beğenisini kazanan Bahar Öztan, kısa süre sonra, Şaşkın Milyoner filmiyle sinema hayatına girdi. Yeşilçam’ın Gamzeli Güzeli lakaplı Bahar Öztan, 1980 yılında yönetmenliğini Aram Gülyüz’in yaptığı “Şaşkın Milyoner” filminde Enver Demirkan, Abdullah Şahin, Ahu Tuğba, Bülent Kayabaş, Aydemir Akbaş, Hulusi Kentmen ile birlikte oynadı.

Bahar Öztan, Yeşilçam'ın en önemli oyuncalarından olmuştur. 1982 yılında senaryosunu Safa Önal ile Memduh Ün’ün yazdığı, yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı “Doktor Civanım” adlı sinema filminde Kemal Sunal, Ayşen Gruda, Ali Şen, Reha Yurdakul ile birilikte oynadı.

Sürekli teklif almaya başlayan Bahar Öztan, 1987 yılında ilk kez İzmir Fuarı'nda Bülent Ersoy'la halk konserlerinde ve Seda Sayan'la çalışmaya başladı.

En son 2007 yılında Koliba Film'in çektiği, Aşk Kapıyı Çalınca ve ayrıca Erler Film'in çektiği Görgüsüzler dizilerinde oynadı.

bahar öztan ile ilgili görsel sonucu

Yorumlar

2
  • kekolo

    1 yıl önce Şikayet Et Allah acil sifalar versin insallah
  • Hatice Arslan

    1 yıl önce Şikayet Et Zaman gecer derler.... Fakat Heyhattt. Geçen biziz....
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.