Haber 7

Rüyada ağaç kesmek ne anlama gelir? Rüyada ağaç kesmenin tabiri nedir?

Rüyada ağaç kesmek iyi değildir. Rüyayı gören kişinin hak yolunu kaybedeceği ya da hak yolundan uzaklaşacağı anlamına gelir. Rüyada görülen ağaç tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız oluşuna göre de değişiklik gösterir. Rüyada ağaç kesmek nasıl yorumlanır? Rüyada ağaç kesmenin tabiri...
GİRİŞ 08.01.2019 12:08 YAŞAM
Metin Boyutu
Rüyada ağaç kesmek ne anlama gelir? Rüyada ağaç kesmenin tabiri nedir?

Rüyada ağaç kesmek, hak yolunu kaybetmek ya da hak yolundan uzaklaşmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin huyunun değişip, aklına kötülük düşmesine işaret eder. Daha önce hiç yapmadığı şeylere mail etmeye başlar. Hiç olmadık işlere girer, yalan yanlış yollara sapar ve doğru olmayan kişilerle hareket etmeye başlar. Rüyada ağaç kesmek, rüya sahibinin çevresindeki güvenini ve saygınlığını sarsacak işler yapmasına, ayıplanmasına ve gözden düşmesine işaret eder.

Rüyada Ağaç

 

 

RÜYADA AĞAÇ KESİLDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyasında ağaç kesildiğini gören kişi bir kimse ile işbirliği yapacak demektir. Fakat bu iş Allah katında mübarek ve güzel bir iş değil bunun tam aksine hileli ve kötü iştir diye yorumlanır. Rüya sahibi, günahkâr olacağı ve toplum içinde küçük düşeceği bir işe bulaşacağı anlamına gelir.

RÜYADA MİNİK BİR AĞAÇ KESTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada minik bir ağaç kesmek rüya sahibi amaçlı yapmaktan çekinilen fakat mecburiyet gerektirdiği amaçlı yapılmış olan işleri temsil eder. Rüyada kesilen ağaç kurumuş bir ağaç ise bu durum rüya sahibin uzunca zamandan beri çektiği sorunlar olduğunun işaretçisidir.

RÜYADA KURU AĞAÇ KESTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada kuru ağaç kesmek rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu hataların pişmanlığını yaşaması ve bu günahlardan arınmak istemesi manası taşır. Rüyada yeşil ağaç kesmek ise rüya sahibinin tercih etme şansı olurken kötü meydana gelen yola girmesi, günahı seçmesi, birine fenalık yapması anlamına gelmektedir. 

RÜYADA AĞAÇ DALLARININ KESİLDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada ağaç dallarının kesildiğini görmek; Alimlere göre ağaç dallarının kesildiğini görmek gelecekte büyük bir servete sahip olacağına. İstediğini parayı elde edeceğine, maddi sıkıntılardan kurtulacağına ve sakin huzurlu bir hayata kavuşacağına, çevresindeki kötü kişilerden uzaklaşacağına dalalet eder. Yorumcuların çoğu kişinini uzun ve zahmetli hayatından sonra rahat, huzurlu ve istediği hayata kavuşacağına ve mutlu olacağına, çektiği sıkıntıların karşılığını alacağına şeklin de yorumlamaktadır. Olumsuz yorumlara göre ise sakladığı sırrının ortaya çıkacağına ve bu durumdan dolayı çok üzüleceğine, maddi kayıplar yaşayacağına, patronu ile ilgili sıkıntılar yaşayacağına, arkadaşları ile sorun yaşayacağına, kadın akrabası tarafından fenalık göreceğine delalettir. 

Rüyada Ağaç Kesmek

RÜYADA KESİLMİŞ AĞACA RASTLAMAK

Rüyada kesilmiş ağaç rastlamak, rüya sahibinin yaptığı hatalar ile yüzleşeceği anlamına gelmektedir. Geçmiş zamanda yapmış olduğu hatalar sebebiyle sorunlar hayatını sürdüren rüya sahibi bu hatalarının karşılığını acı bir biçimde görebilir. Rüyada kesilmiş ağaç rastlamak rüya sahibinin uygun fiyat bağlamda zarar edeceğine işarettir. Haram yoldan ücret kazanmış meydana gelen rüya sahibi bütün kazancını kaybedebilir. Muhtaç bir hale düşebilir. Rüyada kesilmiş bir ağaç rastlamak birtakım rüya tabircilerine göre rüya sahibinin haberi kalmadan onun üzerinden kötü işler inşa edilmesi anlamına gelmektedir. Yani rüya sahibi farkında kalmadan yabancı kişilerin zarar görmesine, fenalık görmesine neden olmuş demektir. Rüya sahibi önem vermediği hastalıkların bu dönemde daha önemli bir hal aldığını görebilir. Geç teşhis benzeri bir vaziyetle karşılaşabilir.

RÜYADA AĞAÇ GÖRMEK

Rüyada ağaç görmek, aydınlık, ferah ve mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi, tüm zahmetinden ve çilesinden kurtulacak kalan ömrünü rahat yaşayarak geçirecek demektir.

Rüyada Ağaç Budamak

RÜYADA AĞAÇ BUDAMAK

Rüyada ağaç budamak hane içindeki saadetin bozulmasına, aile bireylerinin birbirine karşı yaklaşımlarında ve konuşmalarında değişiklik olmasına ve tatsız günler yaşanmasına tabir edilir.

RÜYADA KESİLMİŞ AĞAÇ GÖRMEK

Rüyada kesilmiş ağaç görmek, istenmeyen olaylar yaşanmasına ve kötü haberler alınmasına delalet eder.  Rüya sahibi hiç hoşlanmadığı durumlara düşecek ve bunu günlerce kafasına takıp, uzun süre moral bozukluğu yaşayacak demektir.

RÜYADA MEYVE AĞACI GÖRMEK

Rüya sahibinin rızkına delalet eder. Ağacın dallarının meyveyle dolu olması ve dalların ağırlıktan sarkması rüya sahibinin ekmeğinin bol olacağına ve ömründe hiç darlık görmeyeceğine işaret eder.

RÜYADA YEŞİL AĞAÇ GÖRMEK

Rüyada yeşil ağaç görülmesi, geleceğin parlak, istikbalin de açık olmasına tabir edilir. Bu rüya güzel, iyi ve hayırlı olan şeylere işaret eder.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.