Haber 7

Nicolas Maduro'dan Diriliş sürprizi!

Başkan Erdoğan'ın tarihi töreni için Türkiye'ye gelen Maduro, Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.
GİRİŞ 10.07.2018 18:25 YAŞAM
Metin Boyutu

Başkan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni için Türkiye'ye gelen Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro, hayranı olduğu Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti. 

Arabasını yol boyunca kendisi kullanan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, dizideki "Alp" karakterleri tarafından at üstünde karşılandı.

Maduro, eşi Cilia Flores ve beraberindeki heyetle dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ve yönetmeni Metin Günay'dan dizi ve set çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

 

Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''Venezüella Devlet Başkanı Sayın Nicolas Maduro, Diriliş Ertuğrul dizimizin setini ziyaret etti. Kendisi de Diriliş Ertuğrul hayranı olan Sayın Maduro'ya Türk mutfağının seçkin yemeklerinden ikram ettik.'' ifadelerini kullandı.

MADURO ÖVGÜYLE BAHSETMİŞTİ

Maduro "Eşim Cilia ile Ertuğrul adında tarihi bir dizi izliyoruz siz de izleyin. Muhteşem! Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Müslüman bir kahramanın hayatını anlatıyor. Hikâye o kadar güzel anlatılıyor ki insan kendini o kasabada o değerleri ve tarihi yaşarken buluyor" demişti.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro daha önce de Kayı Boyu bayrağı ve eskiden Oğuzların giydiği ‘börk’ başlığı ile poz verip , diziye selam göndermişti. 

Yorumlar

78
 • Başkent

  8 ay önce Şikayet Et Karakaslı yar söyle derdini
 • Abdurrahman Serdar

  8 ay önce Şikayet Et RTE; MADURO'ya Hakiki İslamı anlatacak, tanıtacak birilerini bulup, tanıştırmalı. Mesela, Mehmet Şevket Eygi, Sezai Karakoç, Topbaş'lar. Biri Dünyanın bu ucunda, diğeri öte ucunda mazlumların hamisi iki Devlet olarak, İŞBİRİĞİni ARTIRMALI, ticarette ve hayır yarışında.
  Toplam beğeni
 • HamidiyeSüvarisi

  8 ay önce Şikayet Et Helal olsun.
  Toplam beğeni
 • y.kamiloğlu

  8 ay önce Şikayet Et alpbaşı maduro...
  Toplam beğeni
 • Kartal

  8 ay önce Şikayet Et hayt bee...dostlukları geliştirmeli..
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.