Haber 7

Şarkıcı Atilla Taş tahliye edildi

ŞARKICI Atilla Taş, denetimli serbestlik hükümleri uyarınca bugün Kandıra Cezaevi'nden tahliye edildi.
GİRİŞ 08.02.2019 18:31 YAŞAM
Metin Boyutu
Şarkıcı Atilla Taş tahliye edildi

"FETÖ'nün hiyerarşik yapısına dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılarak cezaevine gönderilen şarkıcı Atilla Taş bugün tahliye edildi.

 

 

"FETÖ'nün hiyerarşik yapısına dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan yargılandığı dava kapsamında tutuklanarak 14 ay cezaevinde kalan şarkıcı Atilla Taş, tahliye edildikten sonra cezasının onanması üzerine 9 Kasım 2018'de yeniden tutuklandı. Önce Silivri Cezaevi'ne nakledilen Atilla Taş, daha sonra Kandıra Cezaevi'ne sevk edildi. Taş'ın avukatları, bu süreçte müvekkillerinin tahliye edilmesi için denetimli serbestlik başvurusu yapmıştı. Talebi değerlendiren Kocaeli İnfaz Hakimliği talebi yerinde bularak Atilla Taş'ın tahliyesine karar verdi. Bunun üzerine Taş, tahliye edildi. Avukatı Yaman Akdeniz, şarkıcının tahliye edilmesini sosyal medya hesabından da duyurdu. 

Yorumlar

4
 • aek

  7 ay önce Şikayet Et neden tahliye ediliyor anlamıyorum
  Toplam beğeni
 • fırat

  7 ay önce Şikayet Et Canımıza milletimize vatanımıza toprağımıza göz diken bu dış devlet uşaklarını nasıl olurda bırakırlar 15 temmuzda şehit olan kardeşlerimizin kemikleri sızlamazmı bunlara.. bunları idam etmek lazım idam!!!!
  Toplam beğeni
 • zafergülten

  7 ay önce Şikayet Et herkes meşhur olmak için yırtınıyor,sen adını duyurmuş,meşhur şarkıcılar listesine girmeyi başarmışsın. nene gerek senin fötöymüş,mötöymüş. o işlerle uğraşağına halkın hoşuna giden müzikler,şarkılar yap al paranı ye.
 • taşeron

  7 ay önce Şikayet Et ee atilla bundan sonra ne yapacaksın peki
  Toplam beğeni
 • mazlum

  7 ay önce Şikayet Et 10 sene sonra tekrar yapacaklar, o zaman başımızda REİS olmayacak...Ya öleceğiz Ya yok olacağız....
  Toplam beğeni
  • Taylan Ö Sevinç

   7 ay önce Şikayet Et Ne demek ya öleceğiz ya yok olacağız, kazanma ihtimalini neden yazmadın kasıtlımı yazmadın bakalım? Savcılar göreve lütfen kasıt varsa gerekli işlem yapılsın
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.