Haber 7

Ünlü rapçi canlı yayında öldürüldü!

Polisin dur ihtarına uymayan ve kendisini kovalayan polislere bıçak çeken Amerikalı rap sanatçısı Brian J. Quinones beş el ateş edilerek öldürüldü. Bu sırada sosyal medyada canlı yayında olan şarkıcı o anları anbean yayınladı.
GİRİŞ 11.09.2019 20:13 YAŞAM
Metin Boyutu
Ünlü rapçi canlı yayında öldürüldü!

Amerika'nın Minneapolis şehrinde rap sanatçısı Brian J. Quinones, kırmızı ışıkta geçtiği için polis anons yaparak arabasını kenara çekmesini söyledi.

 

Rapçi durmak yerine kaçınca polisle aralarında kovalamaca başladı. Brian, kovalamaca anlarını Facebook hesabından canlı olarak yayınladı.

 

Polis kaçamayacağını anlayınca arabasından inen Brian'a elindeki bıçağı yere bırakmasını söyledi. 

Brian, bıçağı bırakmayınca polis kendisine beş el ateş ederek öldürdü.

Olayda polislerin her hangi bir yara almadığını belirten Emniyet Müdürlüğü, olaydan büyük üzüntü duyduklarını, soruşturma başladığını daha fazla bilgi veremeyeceklerini söylediler.

Yorumlar

8
 • Afşin

  1 hafta önce Şikayet Et Hristiyan terörü. Polis şiddeti. orantısız güç. Korkak polis.
 • şems

  1 hafta önce Şikayet Et polis devleti temsil eder. polise verilen yetki ile devlete olan güveni tetkik edin. bizde olsa polisin ölmesi gerekir. neden çünkü kademeli savunma yapmalısınız. bitliste adam öldü. polis birşey yapamadı. katil adam öldürmüş kademeli savunma yapılacakmış. bizim kanunlarımız elastiki yapıdadır. her hakim ve savcının görüşü farklıdır. silah kullanılmadığınından kaç tane polisin elinden silah alındı ve öldürüldü. sonrada derler ki polis görev yapmadı.
 • reis

  1 hafta önce Şikayet Et Bizim polisimiz de aynı yetki olsa vallahi bu durumda kimseye ateş açmaz.Çünkü biz müslüman ız ancak bunu ABD gavurlarI yapar.
 • Tahsin Paşa

  1 hafta önce Şikayet Et Polislerde gelişme var normalde en az 20 tane sıkarlardı.
 • harun

  1 hafta önce Şikayet Et özgürlükler ülkesi Amerika'ya hoş geldiniz(!)
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.