Asker oğluma para gönderemedim!

Iğdır'da askerlik yapan oğluna para göndermek için bankaya gittiğini söyleyen Halil Demirci, servisten işlemlerinin yapılmadığını iddia etti.

GİRİŞ 25.03.2020 08:07 GÜNCELLEME 25.03.2020 08:50 YAŞAM
Asker oğluma para gönderemedim!
Asker oğluma para gönderemedim!

Korona tedbirleri nedeniyle tek tek sırayla bankaya alındıklarını ve kendi sırası gelene kadar beklediğini anlatan Halil Demirci, gişede görevli memurun kendisini bankamatiğe yönlendirdiğini, servisten işlem yapamayacaını bildirdiğini aktardı. 

"Ben bankamatikten yapamadığımı servisten yatırmak istediğimi bildirdim. Üstelik askerlik yapan oğluma para göndereceğimi de özellikle söylememe rağmen işlemim yapılmadı." diyen Halil Demirci, aynı bankanın başka şubesine giderek işlemini servisten yaptığını sözlerine ekledi.  Halil Demirci, yaşadığı olaya tepkisini şu ümlelerle ifade etti, "Koronayla mücadele edelim elbette. Zaten tek tek içeri alıyorlar, bunda bir sorun yok. Benim sıram geldi içeri girdim ama işlemim yapılmadı. Herkes ATM'den yapacak diye bir zorunluluk mu var? Belki yapamıyorum, bilemiyorum. Ben sıra bekleme pahasına işlemimi içerden yaptırmaya çalışırken, karşılaştığım tavra anlam veremedim. Şöyle bir günde birbirimize daha çok destek vermemiz gerekirken, bu tavır bana göre çok yanlış. Üstelik ben asker babasıyım, askerdeki evladıma para gönderiyorum."

KAYNAK : Çorum Hakimiyet Gazetesi

ETİKETLER

YORUMLAR 30 TÜMÜ
 • Bankaci 5 gün önce Şikayet Et
  Gişeden zaten bedava havale yapmiyorki bankalar, 30.lira hava ücreti ödüyoruz. Kesinlikle banka çalişani şikayet edilmeli
  Cevapla
 • İsbey 5 gün önce Şikayet Et
  Acaba o veznedar şanlı Türk askerini sevmeyen başka bir milletin mensubunu. Sen o askerler sayesinde orada, heryerde rahatsın. Rabbim askerlerimizin ayağına taş değdirmesin.
  Cevapla
 • Mahmut 5 gün önce Şikayet Et
  Slm amca keşke oğlunun hesap nosunu bilseydim seni yormaz ve uzmezdim
  Cevapla
 • Vatandaş 6 gün önce Şikayet Et
  Belli bir miktarın altındaki işlemleri veya bir takım ödemeleri ATM ye yönlendirdiklerini biliyorum.Bu işlemleri yapamayan kardeşlerimize banka idaresi güvenlikçileri vasıtasıyla yardımcı olmalı.Ben açık öğretim lisesi kayıtlarına bakan bir muallim olarak yardımcı olmaya çalışıyorum.İnanın kayıt ücretlerinin ekseriyetini internet bankacılığından hallederek hem devletin işleyişine katkı sağlıyorum hem de bankayı rahatlatıp vatandaşa yardımcı oluyorum...
  Cevapla
 • Susssssss 5 gün önce Şikayet Et
  Senin hertarafin okumuş olsa ne olurki, tutmuş Bankanin güvenliginden sorumlu personeli ,müşteriye atm de yardimci olsun diyorsun, 1.banka mevzuati geregi zaten böyle bir saçmalok uygulanamaz yasak her çalişan kendi görevini yapacak. 2. Adı üzerinde banka güvenlik personeli, oldu olacak bir kasiyer olmadiginda onun yerinede baksin bari.
  Cevapla
 • Vatandas 6 gün önce Şikayet Et
  Tek yapilmasi gereken icisleri bakanina sikayette bulunmak
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR