Yaşlı kadın İhtiyacınız var mı? diye soran jandarmaya bu yanıtı verdi

Jandarma Genel Komutanlığı, 65 yaşında ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek için girdiği bir evde yaşlı çiftle, jandarma eri arasında yaşanan duygusal görüntüyü paylaştı.

GİRİŞ 26.03.2020 13:25 GÜNCELLEME 26.03.2020 13:30 YAŞAM
Yaşlı kadın İhtiyacınız var mı? diye soran jandarmaya bu yanıtı verdi
Yaşlı kadın İhtiyacınız var mı? diye soran jandarmaya bu yanıtı verdi

Jandarma Genel Komutanlığı, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için ilan edilen sokağa çıkma yasağı kapsamında Eskişehir'deki denetimlerde yaşanan bir olayı aktardı.

Komutanlığın resmi Twitter hesabında bu görüntüler, “Sen yeter ki gücenme. Söz veriyoruz, üzümler olduğunda yine geleceğiz” başlığıyla paylaşıldı. Görüntülerde yaşlı bir çift, "Bir ihtiyacınız var mı?" diye soran jandarmaya "Üzümler olunca da gelin" diyor.

 

ETİKETLER

YORUMLAR 11 TÜMÜ
 • emre 5 gün önce Şikayet Et
  rabbim devlete millete zeval vermesin...
  Cevapla
 • Kerem 5 gün önce Şikayet Et
  Irak sınırında Dağlıca taburunun olduğu tepenin aşağısında intikal edip mola vermiştik. Gece sınır ötesine geçecektik. Mola yerinde baktım ki askerlerin ellerinde üzüm var ben de aldım ama bir sahibi olduğu hiç aklıma gelmedi. Çünkü yakınlarda ev görmedim. Sahibi olan kadın geldi ve ne kadar bildiği beddua varsa askere etmişti. Çok pişman olmuştum ama olmuştu bir kere. Keşke hiç yemeseydim o üzümü. Keşke yakın bir yer olsa da parasını misliyle ödesem ama mümkün değil. Bir yanda üzüm olunca da gelin diyen gönlü zengin teyzem diğer yanda askerlere bağıra bağıra beddualar eden teyze.
  Cevapla
 • kardeş 5 gün önce Şikayet Et
  Osmanlı anası budur işte
  Cevapla
 • Anatolia 5 gün önce Şikayet Et
  Gelirler hacı teyzem, üzümler olunca da gelir jandarma:))
  Cevapla
 • xray 5 gün önce Şikayet Et
  aynı olayı bebekte kadıköy bakırköy yapsalar ne olur du acaba.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR