Haber 7

 • Feride'nin Günlüğü

  Feride'nin Günlüğü

Çalıntı İstanbul'la Fatih Sultan pozu vermek!

.
GİRİŞ 06.05.2019

Çalıntı İstanbul'la Fatih Sultan olamazsın zaten ancak poz verirsin.

 

 

Adamlığı bozan ne varsa oruç bozar evet.. Lakin 30 kurşun yese de adamlık orucunu bozmamış Ömer Halis’lerin gözünden meseleye bakma vaktidir.

Görüyorum ki herkesin derdi ayrı, kimi hıncını cilalıyor, kimi her yere gitmiş lakin bir kendine gelememiş, kimi akşam pazarında ucuza intikam alma peşinde, kimi ders vermeye kalkıyor ama konu başlığına cahil.. Kiminin sermayesi yok ama hinlikte ortaklığı ganii. Bu çalı çırpıdan dolma bünyemiz rahat ettiyse artık konuya gelsek diyorum.

 

 

Şimdi hiç kelimelere ter attırmadan direkt mevzuya dalarsak, dalmak oruç bozuyor mu diye de sormadan evet çok sesli cüsseli harflerle yazıyorum ki “ Seçim yenilenmeli”. Şu hafızalarına hıyar kokulu oda spreyi sıkılmış tuzlukların rutubetli laflarını boş verelim. Hafıza KART’larını bir yok sayalım. “ Ama yani ders olsun” diyen vefası inşaat halinde, omurgası tadilatta ergenleri duymayalım.

Eğer seçim yenilenirse çok büyük bir farkla İstanbul’u alacağımızı şuraya yazıyorum. Eğer bir seçimin onuruna, hayat, soru, din, evlat çalmadan oynamayan Pensilvanya Cehili’nin necis kahkahaları değmişse o seçim zaten ziyandır. Onlara ve tasmalı bakterilerine bir cesaret gelmişse son oyunu örtme makyajıdır. Eğer Engin Altay diye bir gargara operatörü “ Sokakta yürüyemezler” diyerek YSK’yı tehdit ediyorsa bilin ki el ayak dolaşıklığı dili de bulaşık hale getirmiş, dumur uğrak yeri olmuştur.

Hiç kimse kazanılmış bir zaferde yancı olmak istemez lakin çalıntı İstanbulla Fatih Sultan pozu kesersen, sandıktan bebek çıksa adını şaibe koyacağımız bu seçimde millet de oyunun peşine düşer!

 Sen oyunu tamamladın sahte halaylardasın bırak da millet “oyunun içindeki oyunun” derdine düşsün.

Duasından başka kimsesi olmayan masum insanların oylarının peşinde olmak, dağdan gelen tehditle bağdaki sandıkları satanların peşinde köpek olmaktan yüz binlerce kez şerefli onurlu bir duruştur. Nokta.

Esra Elönü

elonue@gmail.com

Haber 7-Twitter:@elonue

 

 

Yorumlar

11
 • ali

  3 ay önce Şikayet Et aferin kız
  Toplam beğeni
 • Eyvallah

  3 ay önce Şikayet Et Eyvallah.
  Toplam beğeni
 • mahmut

  3 ay önce Şikayet Et Allah razı olsun sizden çok güzel ve yerinde sözler. çok yaşa
  Toplam beğeni
 • mahmut

  3 ay önce Şikayet Et Allah razı olsun senden çok güzel ve yerinde sözler.
  Toplam beğeni
 • VAHAP KETEN

  3 ay önce Şikayet Et ağzına sağlık kardeşim. İşte bu kadar......
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.