Haber 7

 • Feride'nin Günlüğü

  Feride'nin Günlüğü

Battal boy nankörlük, vefa arpa boy bile değil!

.
GİRİŞ 13.05.2019

Nankörlük göz bozukluğundan değil, vefa yoksunluğundandır.

 

 

Hayretimin şarjı bittikçe hayret edilecek şeyler topluyorum. Malumunuz insan hayretiyle yaşarmış. Son zamanlarda olanlar karşısında da hayretimiz mağdur. “Gaflet uykusu için bile döşek konforu arayan muhterisler tabakası” sanırım hayretimin bereketi bunlardan sebep.

Hani demiştim ya bu saatten sonra oy sandıklarını değil adam sandıklarımızı konuşalım. “ Karnı açlardan çok, kalbi açlara acıyalım. Açlık karın tokluğuna bakar, kalbi açlıksa vefa yokluğuna. Hani oradan buradan yağan taşlara siper olup, pencereyi bacayı tutarken Abdullah Gül’ün attığı twit damı söktü götürdü. Şuraya koyuyorum hayret heyetiyle okuyunuz.

 

 

 Anayasa Mahkemesi’nin 2007 yılındaki haksız “367 Kararı” karşısında ne hissettiysem, başka bir yüksek mahkeme olan Yüksek Seçim Kurulu’nun dün aldığı kararı duyunca aynı duyguları yaşadım. Yazık, bir arpa boyu yol alamamışız.

Abdullah bey, düşmanın ekmeğine yağ sürmeyi bırakın üzerini gül reçeliyle sıvamışsınız. Yalnız bu yazdıklarınız Bayan Gül’ün iç sesi, siz de burada o iç sesi çokk dışarı veren hoparlör vazifesi görüyorsunuz.

Şimdi ben anlamadım siz dava dediğiniz yola çıkmayı mı yoksa çıkmış gibi görünmeyi mi seviyorsunuz.

 Siz Yelkenler Dikilecek derken inandıklarınızı erkenden biçmeye çalışan tayfayla ıslık düetindesiniz farkında mısınız ?

367 kararlarını veren kafayı alnından öpen twitinizi bir sudan geçirin bence. Size zulmedenlerin oklarına yay olmuşsunuz, ağladıklarımıza gülenlerin eğlencesi olmuşsunuz.

Gezide tozutanlara, kandilden havlayanlara, Fetöyle gargara yapanlara yazık diyemeyen siz şimdi yazıklı, arpalı, buğdaylı bilumum ah vah içeren twit atıyorsunuz .. Zulüm 1453’de başladı diyenler İstanbulu alamaz ancak çalabilirler. Fatihle misiniz yoksa Bizans oyunlarında halay başı mendil misiniz çok çözemedim.

Bayan Güle gelince bir röportajında Çankaya’nın kaldırım taşlarını dizayn etmekle övünüyordu, keşke kaldırım taşını dizayn ederken intifada taşına hedef şaşırtmasaydı.

Evlat çalan Pkk’ya bir intifada taşı yok mu, istikbal çalan Fetöye bir intifada taşı yok mu, baş koyduğunuz örtünüze taş koyanlara ve onlara sırnaşanlara bir intifada yok mu ?

Bence kaldırım nöbeti tutarken değil de seher vaktinde kitabı açın ve Maide Suresi 8 ayetiyle teskin olun.

“ Birbirinize olan kızgınlığınız sizi haksızlık yapmaya sevk etmesin”.

Amin.

Esra Elönü-Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter:@elonue

 

 

Yorumlar

36
 • Fatih

  6 ay önce Şikayet Et La Galibe ILLALLAH
 • Ülku

  6 ay önce Şikayet Et Cumhurbaşkanlığı yapmış bir insanın o makamlara nasil geldigini ve o zaman kimlerin kendisi aleyhine neler söylediğinı unutması gerçekten ayip ve nankörluktür.Bu Abdullah Gül e hiç yakişmadı.İnşallah bu CHP gibi arızalı bozuk zihniyetin peşinden gitmez.
  Toplam beğeni
 • Emin

  6 ay önce Şikayet Et Ne zaman birileri ümmetin canını yaksa; o hoyratlığa derin hiciv oklarıyla hem hedefini vuran hem de düşmanı bütün yalınlığı ile ortaya koyan şiirsel bir yazıyı, ancak Esra hanımdan okursunuz....
  Toplam beğeni
 • Fahri

  6 ay önce Şikayet Et Duygularımıza tercüman derler ya, bu yazı tercümanı bırak duygular kelime olmuş cümle olmuş vücut bulmuş vafasızın suratına tokat tokat vuruyor ama bundan anlayacak izan karşıdaki şahısta dağlara çıkmış
  Toplam beğeni
 • Serkan

  6 ay önce Şikayet Et İçimizdeki fetöcüler açıga çıkıyor . Şahsen üzülmem içimizde sinsi sinsi sırtımızdan hançer yemekten iyidir. İmdi biliyoruz ki Fetönün has adamıymış .
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.