Haber 7

 • Feride'nin Günlüğü

  Feride'nin Günlüğü

O tokadı PKK'ya at!

.
GİRİŞ 29.05.2019

Yürüyen Temcid Pilavı, aynı cümlelerle ısınıp ısınıp çiçek açsa da Bahar Bitti..

 

 

Ortada elde terletilip tavana fırlatılan çiğ köfteye dönmüş çiğego var. Size ne yazsam sonu hurdaya çıkıyor. Sevgi kelebeği değil sevgi şebeleği kıvamınız hayırlı olsun (!)

Bakınız siz gayet iyi anlıyorsunuz. Halk sizden terör örgütleri hakkında yorum yapmanızı istemiyor halk sizden kahrolsun PKK diyebilecek cürreti göstermenizi istiyor. Salağa yatarak pusuya yatanları ört bas edemezsiniz. Dün bir esnaf ziyaretinizde Kanal 7 Muhabiri kardeşin PKK’nın açıklamasını nasıl değerlendiriyorsunuz sorusuna verdiğiniz cevap, Kandil gazozu yerine geçecek şekildeydi. Diyorsunuz ki dikkate almıyorum, peki Demirtaş'ın kan çizgisini beğenirken neyi dikkate almış alıyorsunuz..

 

 

Siz Yasin Börü’yü tanıyor musunuz çok merak ediyorum. Yasin Börü, Demirtaş'ın bir hevaline bakan teröristlerin kanlı zılgıtlarıyla şehit edilen yiğit. Annesi onu ayağındaki beninden tanıyabildi. Düşün, bir anneye sadece bebekken öptüğü beninden tanıyabildiği bir evlat bırakan Demirtaş'ın çizgisini beğeniyorsun.

Siz Mahir Ayabak’ı tanır mısınız? Henüz 17 yaşında. FETÖ’  saçaklarından kan damlayan cübbesini saldığında sizin lideriniz mangal yelpazesi gibi koltuğa yayıldığında Mahir Ayabak şehadet şehadet göğe dökülüyordu. Kapıya kadar gidip annesi ona engel olur diye evinin kapısından geri dönen şehit. Mahir Ayabakıyor sizin vicdanınız da toprağa bakıyor!

Şimdi bütün terör sırtlarına, o FETÖ cerahatine kalkıp da kahrolun diyemeyen adam halktan  berhüdar ol, var ol,  demesini mi bekliyor. ?

Denize düştüğünüzde KaraYILANA sarılışınızı halk alkışlasın mı istiyorsunuz?

Dudağında son şehadet sütüyle cennete emekleyen 11 aylık Bedirhan'ı bile bile, onun babasının gözlerine içine baka baka “ Her şey çok güzel olacak” diye böğürsünler mi istiyorsunuz?

Öyle cihangir taburelerinde bit patlatan sol aynak kuşlarından iki övgü aldın diye sakın kazandık sanma.

Allah adildir. Kimin elinden neyi gasp ettiyseniz o hakkı hak sahipleriyle buluşturacaktır.

Fethin 566.yıl dönümünde Zulüm 1453’de başladı diyenlere İstanbul'u çaldırmayalım yeter.!

Tek duam bu!..

Esra Elönü-Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter:@elonue

 

 

Yorumlar

12
 • zahide demirbilek

  4 ay önce Şikayet Et Basiretine saglik guzel kardesim Allah razi olsun
  Toplam beğeni
 • Mehmet Yalçınkaya

  4 ay önce Şikayet Et Rabbim sizin gibi düşünen ve yaşayanların sayısını çoğaltsın.
  Toplam beğeni
 • yko

  4 ay önce Şikayet Et Rabbim seni kem gözlerden korusun güzel kardeşim benim... Seni okuyunca bir başka ferahlıyorum... Allah’a emanet ol ...
  Toplam beğeni
 • Nesibe Ünal

  4 ay önce Şikayet Et Bıktık artık bu yaldızlı soba boyası gibi muhallebi kıvamı proje kılıklı bir seçimlik siyasetçilerden. Elinize sağlık çok güzel yazmış sınız
  Toplam beğeni
 • Nesibe Ünal

  4 ay önce Şikayet Et Bıktık bu yaldızlı soba boyası gibi muhallebi kıvamı proje kılıklı bir seçimlik siyasetçilerden. Elinize sağlık çok güzel yazmışsınız
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.