FETÖ'nün 'Can'ı çok sıkılmış!

Feride'nin Günlüğü Feride'nin Günlüğü

GİRİŞ 22.10.2019 GÜNCELLEME 24.10.2019 YAZARLAR

Beyni, cüsselerinin gargarası olmuş canlılara bakarak halimizi şükürle tebrik ediyoruz. Günler böyle geçiyor. Maklube tepsisi içinde hainlerin kaşıkları ve bulaşıkçısı Can Dündar böğürmeye devam. Diğer bağırsak düğümlerini yazarak kağıdı küstürmeyelim.

 

 

Düşünün ki bütün mütegallibeyle uğraşıyorsunuz . Ne kadar iftira çamurunu sıvamaya çalışsalar da bu topraklar Allah'ın rahmetine aşık topraklar. Eşkiyaların eliyle ve diliyle sıvamaya çalıştığı her şey her pislik bir yağmur tanesine bakar. Öyle de oluyor. Bu Fetö’nün CANI  “Bu savaş Erdoğan içi bir çözüm yoluydu, ama Türkiye için değildi ve istediğini aldı” diyor son gargarasında.

Bu ayaklı Fetö gübrelerinin canını sıkmak şereftir . Bu tarz cerahatlerin günün her saatinde mikrofon bulup Türkiye’ye sıvanmaları neden sıvıştıklarını da gösteriyor. Ben başka bir yere takıldım . Bu gittiği her yerde Osmanlı Tokadı yiyip döne döne inşaat topuna dönen şeyin söyledikleriyle Kılıçdaroğlu’nun söyledikleri arasında ne fark var?

 

 

Dün akşam yayınlanan Tarafsız Bölge programında Orhan Miroğlu’nun tartıştığı Eski Sürüm Ekran Kartı, Can Dündar’ın söylediklerinden farklı bir şey mi söylüyor.

Bakın en garabet tarafı şurası, Trump’ın gönderdiği deli mektubunu ciddiye almalarını istiyorlar bu mektuba cevap vermeyişimiz şerefimizi lekelemiş.Yahu yıllardır yabancısı olduğunuz şerefin şimdi akrabası mı oldunuz? Patalojiye gitmesi gereken herif ABD’ye gitmiş bir de mektup yazmış , söze tenezzül edilmemiş icraat Pınarına geçilmiş bundan daha güzel cevap olur mu?

Neyin şerefinden bahsediyorsunuz?

Dağ leşlerinin cenaze törenlerine katılırken, siyasetinizin adamlığınızın, şerefinizin de helvasını kavursaydınız keşke. Bir de ülkemizin şerefi diyorsunuz. Elinizdeki muhallebiden heykel yapıp neredeyse dondurucuya atacaksınız çünkü en iyi yaptığınız şey bu.  Gerçi, şerefin heykelini yapsanız o da ben bu değilim deyip size dava açar o derece. 

Şu güzel ülkenin lideri Erdoğan olmasaydı, tasma heykeli yapmaya terfi olacağınızı öyle iyi biliyorsunuz ki?

Muhalefet arayacağımıza bulaşıkçı arasaymışız keşke. Siyaset hijyeni şart kavlinden..

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter:@elonue

YORUMLAR 5 TÜMÜ
 • Vurucu 3 ay önce Şikayet Et
  Yine s500 ü göndermişsiniz Esra hanım...
  Cevapla
 • Emine 3 ay önce Şikayet Et
  Ama bizler halk olarak bunlara neden tepki gösteremiyoruz. Toplanıp o konuşanların kapısından bile çıkmalarına izin vemeseydik keşke. Ama bunu da Tayip Erdoğan yaptırdı derler değil mi. Özgürlük deyip özgürlük savunucuları kesilen oysa özgürlüğü yalanlarına dolanlarına dolayanlara karşı birşey yapamamak çok üzücü. Allah ın acele işi yok elbette. Gün gelir yalanlarında boğulacaklardır İnşallah. Tekrar emeğine sağlık.Allah a emanet ol.
  Cevapla
 • Ahmet YAHYA 3 ay önce Şikayet Et
  İyi ki varsın ESRA hanım .Var ol sağ ol.Allah hayırlı ömürler versin
  Cevapla
 • şenol kaya 3 ay önce Şikayet Et
  mükemmel yazılarını severek okuyorum
  Cevapla
 • seyfo 3 ay önce Şikayet Et
  acaba diyorum can dündar içerdeki muhalefetin dış işleri mensubunumu oynuyor korkusuz korkak...gelsinde kodesin kaç bucak olduğunu öğrensin bu onun için daha hayırlı olacaktır vesselam...sizin gibi yeni nesil yazarlarının çoğalması dileği ile esra kardeşim...başarılara devam.
  Cevapla