Haber 7

 • Feride'nin Günlüğü

  Feride'nin Günlüğü

Oksitlenmiş kutup başlarının 'Zafer'i

.
GİRİŞ 30.10.2019

Bugün çer çöp yazma günüm. Bugün ancak WC önünde yer İşGAL eden omurgasızları yazma günüm. Bugün CHP belediyesinin biriktirdiği çöpleri yazma günüm. Değer mi diyeceksiniz, değdirmeden yazacağım zaten, hijyen de imandan..

 

 

29 Ekim kutlamalarında Sultanahmet’te aziz şehitlerin ruhunu sahneye çıkardıkları dönme dolaplarla anmaya çalışan gargaracıları gördüm. 80 yıldır köhnelikte bit kıranlar şimdi en ufak bir gıy gıyda göbek kıvırıyor.  Çünkü milli görünmekte acemiler, milli görünme konusunda el ayak dolaşıklığı yaşıyorlar. Bunların kafası kırılsa yedek parça olarak aylak taburesiyle kaynak yaparlar.

Neyse hadi biz güldük. Hoppala zıppala caney caney işte meydaney falan... Allah'ım kendilerini turlayan dar alan topaçları.. Neyse biz güldük eğlendik bunlarla. Bir baktık, tedavülden kalkmış , yokluktan aydın gibi görünen , eski sürüm ekran kartları kaynamaya başlamış.

 

 

Milli hijyen adına olaya  bakarsak  Zafer Arapkirli ‘den çok nezih paylaşımlar beklemiyoruz kabul. O attığı Twitle klavyenin ne denli bakteri ürettiğini, Bizans böğürtüsünü nasıl kendine müstakil bir iç ses haline getirdiğini de anlamış olduk burası da tamam!

Lakin bir taraftan bölünüyoruz kutuplaşıyoruz diye gırtlak yırtıp nara atan bu boru orkestra şefleri diğer taraftan “ İstanbul'un Düşmandan kurtuluşunu kutluyoruz” diyerek gübrelik paylaşımlarına tüy dikiyorlar. İşte oksitlenmiş kutup başlarının Zafer’i budur. Onların Zafer şeysi düşmanlıklarının çapı kadardır.

Bunların ceddi kimdi, bunlar sanırım salamura dinozor konservesinden çıkmışlar. Tarihleri yok , hafızaları yok, değer yargıları zemin kat, burada aslında fetihe işgal diyen haçlı salyasına çanakçı kitlenin sesi oluyor.

İstanbul'u alınca ilk icraati meydanda topaç döndürmek olan sizler değerlerimizi işgal ediyorsunuz.

Şu twit diye attığınız atık ancak parazitlere navigasyon olur.

Görmemişsiniz ama size de yazık görmemişliğinizi gördükçe size olan körlüğüme kurban olasım geliyor. 

Özgürlük işgalcileri, şeref işgalcileri, haysiyet işgalcileri siz 15 Temmuzda bu toprakları işgal etmeye çalışan itlerle düet halinde oluşunuzu bir açıklayın ..

Esra Elönü- Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

Yorumlar

6
 • K. Y. Arslan

  1 ay önce Şikayet Et Bu kadar güzel ve isabetli teşbihleri yapan, başka bir aydın görmedim. Rabbim sizin gibi aydın yazarların sayısını artırsın İnşallah.
  Toplam beğeni
 • Kadim

  1 ay önce Şikayet Et yazınızı okudum ama klavyeye yazık bunlara ne anlatsanız boş ha duvara ha bunlara anlatıyorsunuz
  Toplam beğeni
 • Yusuf

  1 ay önce Şikayet Et Gönlünüze sağlık
  Toplam beğeni
 • oral

  1 ay önce Şikayet Et bu sefer yazınızı çok iyi anladım vede arapkirliye çok kızdım...tek diyeceğim nankörler, ALLAHTAN korkmazlar hain tayfaları hepsi bir bunların yahu...ikizler bile bu kadar birbirlerine benzemezler ama bunlar nasılda başlarına benziyorlar anlamak mümkün değil kardeşim...yazınıza hayran kaldım, bu yaşlı sizin için duacı.
  Toplam beğeni
 • Muhammet Burhan

  1 ay önce Şikayet Et Allah'ına kurban senin ya...! Kalemine, yüreğine, diline, gönlüne sağlık... Rahmetli Hasan Karakaya abiyi çok arıyoruz ama çok şükür ki siz varsınız.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.