Haber 7

 • Feride'nin Günlüğü

  Feride'nin Günlüğü

Tahliye nedeniyle hakikate kapalıyız

.
GİRİŞ 05.11.2019

Kalbini korkak alıştırma kinin diri kalsın. Dilini korkak alıştırma buğz unutulmaz. Gözünü korkak alıştırma senden 15 Temmuzu unutmanı istiyorlar onlara karşı kör ol ve gözlerinin şahit olduğu o geceyle her gün göz göze gel.

 

 

Bülent Arınç en sonunda bana cübbe giydireceksiniz diyordu 15 Temmuz yetimleri için öksüzleri için giymesini umduğumuz o cübbeyi neredeyse tellallığına soyunduğu FETÖ cerahatlerine giydirecek.

Verdiği röportajda evinde ihraç edilmiş Danıştay Daire Başkanını temizlik yaparken görünce kahroluyomuş. Sevinebilirsiniz Bülent Bey temizliğe gideceği ev sayısı çoğalıyor. Üç adet tahliye nedeniyle hakikate kapalıyız. Hakikat kir tutmaz Eyvallah lakin kirli de olsa temizliği sizin aklamaya çalıştıklarınız yapmasın bir zahmet! Bırakın da ona 251 şehidin ruhu karar versin.

 

 

Kendinizi ne zannettiğinizi bilmiyorum ama halkı aptal yerine koyduğunuz kesin. Kibir alçakların takozudur. Ve ancak alçaklar gönlü yüce olanlarla aynı seviyeye gelmek için takoz kullanır. 15 Temmuz öncesi FETÖ cerahatleri otel olarak kullandıkları kibirlerine gübre kadar kalan bedenleri için neredeyse kira ödüyorlardı o derece .

Siz aslında her şeyi çok iyi biliyorsunuz. Sizi eleştirenlere karşı o tevazu görünümlü taramalı dilinizi kullanıyorsunuz lakin şerefli milleti tarayan şerefsizleri aynı hiddet ve öfkeyle kınadığınıza şahit olmadım .. Kusura bakmayın ya da bakın zaten kendi camianızın kusur bakım servisi size ait!

Bence siyasi ayağınızı alçıya alın ve düşünün. İster hiddetlenin hukuk kitaplarını boca edin, ister su kaynatın sinirden buharınızdan göz gözü görmesin siz adaletin gurbetinde kalmışsınız!  Ve bence makyajınızı kim yapıyorsa ona söyleyin o üstenci o insanları aşağılayan tavrınıza pudrayı fazla bassın çünkü siz küçük dokunuşlarla kapatamıyorsunuz biz görüyoruz.

Tahliyelere gelince.

Kendi aranıza hoş gelmiş olabilirsiniz lakin daha kundaktaki bebeğinin adını kulağına fısıldamadan selası verilen 15 Temmuz şehit babalarının şehadetleri üzerine yemin olsun ki size vicdanı, size adaleti, size vatanın manasını Temmuz temmuz hatırlatmaya devam edeceğiz.

Esra Elönü - Haber7

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

Yorumlar

13
 • ertugrul

  1 ay önce Şikayet Et Sen söylüyorsun da anlaması gerekenler yine anlamsız gözlerle pompacıyı arıyor, daire başkanını buluyor hizmetçiyle idare ediyor.
 • Hasan

  1 ay önce Şikayet Et Eywallah güzel olmuş
 • Fatma

  1 ay önce Şikayet Et Kalemin ve yüreğin kuvvetli .
  Toplam beğeni
 • Feriga

  1 ay önce Şikayet Et Kaleminize sağlık.
  Toplam beğeni
 • ahmet

  1 ay önce Şikayet Et Allah sizden razı olsun Esra Hanım. Yüreğinize sağlık.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.