Haber 7

 • Feride'nin Günlüğü

  Feride'nin Günlüğü

Oval ofiste konuşulanlar fetöcüleri ovalattı

.
GİRİŞ 14.11.2019

Çok güldüğüm üç şey. Birincisi fazla iddialı olup kendinize toslamanız, ikincisi pusuya yatıp beklediğinizi zannettiğiniz anda salağa da yatıyor oluşunuz ve bunu kimsenin fark etmediğini zannedişiniz, son olarak da felaket tellallığı yapan konuşan FETÖ peçetelerinin yine olmadı ya diyerek küçük böğürtülerle ergen depresif kız gibi odalarına kaçışması. Beni öldürüyor, gülmekten.

 

 

Malumunuz muhteşem bir buluşma gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhuriyetçi senatörlerin yüzünü inceledim. Kan rötarlı iniyordu o suratlara. Yüzleşme olacaktı sanırım lakin senatörlerde astar genişliği oval masa kadar. Başkan Erdoğan muhteşem cevaplarla yüzlerinden kanı aldı beyinlerine giden oksijeni yolundan döndürdü o derece.. Gülünç.

Şimdi asıl önemli olan Kılıçdaroğlu’nun kendine gargara yapıp kendine tükürdüğü sorularına ne olmuştu.. Mektup ne olmuştu mesela. Başkan Erdoğan'ın takdim demesi umarım bir taraflarınıza iade edilmiştir.

 

 

Mektupta Trump’ın “ Aptal olma” sözü iptal olmuş .. E siz FETÖpeçetesi yemeye alışıksınız mektubu da araya sıkıştırıp yersiniz .. Yedireceğiz derken sanırım böyle güzel oldu.

Benim için asıl olan başka konu da arazisinde kalaylanmış maklube tepsisi gibi yayılan FETÖ .. Ahırından ne zaman alınacaktı. FETÖ konusunda en sağlam en güçlü zemini bu görüşmede atılmış olması FETÖ itlerinin FETÖ üzüntüye gark oluşlarına sebep.

Mazlum Kobani meselesine gelince, Bağdadi neyse Mazlum Kobani de odur.  Uluslararası kan senaryosunu yazanlar bugün bu diziyi hangi sezon sokup sokmayacaklarını tartışıyorlar çünkü erken final ihtimali var. Mazlum Kobani denilen caniye mazlum adını kim koymuşsa gerçek mazlumların zalimi de odur.

Artık ayakta üç beş dakika başkanların ağız burun büktüğü mandal adamlarımız yok çok şükür artık giden alan ve gelen var.  İçimizdeki büyükbaş sinekler şu an kudurmuş durumda bırakalım konacakları gübre tepeler yakındır.

Mazlum Kobani'yi savunan içimizdeki  şerefsiz takımı da anlıyorum böyle oval zaferleri azar azar zerk edin bünyelerine bir anda olunca titreşime alınmış it gibi sıçrıyorlar.

Bize nankörlerin onayı değil bize duasıyla göğü ikna eden güzel insanlar lazım..

Esra Elönü-Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

Yorumlar

6
 • Mustafa YILMAZ

  4 hafta önce Şikayet Et Üslup çok bozuk
  Toplam beğeni
 • İsmail Er

  1 ay önce Şikayet Et Dört dörtlük bir yazı.Einize sağlık
  Toplam beğeni
 • RECAİ

  1 ay önce Şikayet Et Güzel...
  Toplam beğeni
 • osman

  1 ay önce Şikayet Et harika
  Toplam beğeni
 • Ali Aksu

  1 ay önce Şikayet Et ''Bize nankörlerin onayı değil bize duasıyla göğü ikna eden güzel insanlar lazım..'' cümlesinde ki, ''göğü'' kelimesi yerine ''ALLAH'ı '' yazılsa daha çok güzel ve anlamlı olacaktır.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.