Haber 7

Hakkari'de kayyum farkı! Caddeler artık çok başka

Hakkari Belediye Başkanlığı ekipleri, kent merkezinin değişik caddelerine vatandaşın dinlenebilmesi için ahşap oturma bankaları yerleştirmeye devam ediyor.
GİRİŞ 12.10.2017 14:38 Yerel Yönetimler
Metin Boyutu
Hakkari'de kayyum farkı! Caddeler artık çok başka

Hakkari Belediye Başkanlığı ekipleri, şehir merkezindeki caddelere, okul ve cami bahçelerine vatandaşın dinlenebilmesi için daha önce ahşap oturma bankları yerleştirmişti. Bu defa da 20 kişinin bir arada oturabileceği yuvarlak oturma banklarının kurulduğu Cumhuriyet Caddesi, ayrı bir görünüm kazandı.

Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, kentin değişik noktalarına vatandaşın rahat edebileceği oturma banklarının kurulduğunu ifade ederek, caddelere beton saksılı çiçeklerde yerleştirilerek şehre modern bir görünüm kazandırılacağını belirtti.
Yeni kurulan oturma banklarında oturarak birbirleri ile sohbet eden vatandaşlar ise, yıllardır görmedikleri hizmetlerin yapılmaya başladığını belirterek, belediye yetkililerine teşekkür ettiler.

Yorumlar

11
 • hoca

  11 ay önce Şikayet Et Allah devletimize zeval vermesin kayyumu muz Cüneyt EPÇİM çok harika bir insan çok iyi çalışıyor Allah-ım onu her türlü kötülükten korusun onun sayesinde hizmet gördük insafsızca ve milliyetçilik duygularla yorum yapan kişilere pes diyorum yıllardır hizmet görmedik şimdi bunu da bize çok mu görüyorsunuz bırakın şimdi biraz insanlığımızı yaşayalım cumhur başkanlığı referandumunda hakkari ve doğu güneydoğu kimin yanında olduğu belli olmadımı
  Toplam beğeni
 • Samii

  11 ay önce Şikayet Et 2 yıl sonra kırar yakacak yaparlar. Gereksiz. Fuzuli masraf.
  Toplam beğeni
  • vatandaş

   11 ay önce Şikayet Et sende fuzuli sin samii
 • güneydoğulu

  11 ay önce Şikayet Et devlet bu kayyumlarla gerçekten ordaki halkın gönlünü aldı gidin kayyum öncesi diyarbakıra hakkariye derike nusaybine vs vs bakın insanların çoğu kayyum geldi hizmet gördük diyorlar
  Toplam beğeni
 • çırak

  11 ay önce Şikayet Et bakip da görmeyen o kadar kör varki.secim olsun yarin sonucun değişeceğini zannetmiyorum. değişseydi vanda değişirdi.
  Toplam beğeni
 • kaptan

  11 ay önce Şikayet Et simdi diceksiniz ki ya kaptan sende cok sert yorum yaptin - bence az bile ya bakin size VAN i hatirlatirim deprem sonrasi devlet yeni bir sehir insaa etti halka verdi ne oldu VAN rekor seviyede hdp pkk ya oy verdi bldy pkk elinde SORUYORUM devletimiz kac SEHID ailesine ytimine EV hibe etti aksine ödenen bazi maas lar geri talep edilen haberler okuduk bu ülkede YALAN MI kardesler
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.