Haber 7

Elif 417.bölüm fragmanı | Elif'i yerine...

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif 417.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Elifi bekleyen kötü sürpriz izleyenleri şaşırtacak. İşte Elif dizisi 417.bölüm fragmanı
GİRİŞ 05.12.2016 17:02 Yerli Dizi
Metin Boyutu
Elif 417.bölüm fragmanı | Elif'i yerine...

ELİF YERİNE İNCİ KAÇIRILIYOR

Ekranların sevilen dizisi Elif’te Arzu’nun adamları Elif yerine İnci’yi kaçırır. Elif ise durumu Yusuf’a anlatarak onu aramaya başlar. Peki İnci kurtulacak mı?

417. BÖLÜM

Arzu’nun adamları, Elif yerine İnci’yi kaçırır. Elif, olanlardan habersiz bir şekilde her yerde İnci’yi aramaya başlar. Bu esnada Yusuf, yanından geçen bir arabanın içinde, camı yumruklayan İnci’yi görür ve bir terslik olduğunu anlayarak hemen plakayı alır. Daha sonra İnci’yi arayan Elif, Yusuf’a onu görüp görmediğini sorar ve Yusuf şüphelerinden iyice emin olarak İnci’nin peşinden gitmeye karar verir. Bu arada Elif de gizlice Yusuf’un peşine takılır. Kızların kaybolduğunu öğrenen Melek, Feride’yle birlikte her yerde onları aramaya başlarlar. Elif’in en son Yusuf’la görüştüğünü öğrenen Melek Yusuf’tan şüphelenir. Tüm bunlar olurken, Yusuf’la Elif, İnci’yi kurtarmak için çabalarken başarılı olabilecek mi?

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.