Haber 7

Diriliş'in senaristine soruldu: Ertuğrul öldü mü?

Diriliş Ertuğrul'un son bölümü Ertuğrul Gazi'nin zehirlendiği sahne ile son bulmuştu. Ertuğrul'un ölüp ölmediği sorusu dizinin senaristi Mehmet Bozdağ'a soruldu.
GİRİŞ 08.12.2016 20:30 Yerli Dizi
Metin Boyutu
Diriliş'in senaristine soruldu: Ertuğrul öldü mü?

Reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisinin bu haftaki bölümü seyirciyi adeta şoke etti. Bölümün son sahnesinde Ertuğrul zehirlendi ve gözlerinden kan gelmeye başladı.

Dizinin ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı ise seyircileri şaşkına çevirdi. Fragmanda Halime Sultan'ın "Beyimiz Süleyman Şah Oğlu Ertuğrul şehit olmuştur" sözü akıllara "Ertuğrul Bey ölüyor mu" sorusunu getirdi.

TRT 1 Ana Haber'den Ali Yiğit, dizinin senaristi Mehmet Bozdağ'a herkesin merak ettiği soruyu sordu. Bozdağ ise muğlak bir cevap verdi, ilerleyen bölümlerde seyirciyi yeni sürprizlerin beklediğini söyledi.

Bozdağ şöyle konuştu:

"İNSANI ÖLÜMDEN ECELİ KORURMUŞ"

İnsanı ölümden eceli korurmuş. Bizim bu dizideki en önemli repliğimiz. İnsanı ölümden eceli koruyor. Ümit ediyorum Ertuğrul Bey'in de eceli gelmemiştir.

İlerleyen günlerde Çavdar Obası'yla Kayı Obası arasında gerçekten çok enteresan hadiseler yaşanacak.

Yorumlar

15
 • Ali kasap

  2 yıl önce Şikayet Et Ertugrul gazi 94 yasinda vefat etmistir.
  Toplam beğeni
 • adem

  2 yıl önce Şikayet Et ertugrul gazi ölürse osmanlıyı kim kuracak arkadaşım ölmüyor merak etmeyin hee belki karakter değişebilir
  • vatandaş

   2 yıl önce Şikayet Et osmanli yi osman gazi kuruyor birde ertuğrul beyin oğlu osmangazi daha dünyaya gelmemiş ki ertuğrul bey ölsün
   Toplam beğeni
  • vatandaş

   2 yıl önce Şikayet Et osmanli yi osman gazi kuruyor
 • hayreddin

  2 yıl önce Şikayet Et Õlmesin bence carsamba gun neye bakacagiz
 • Ergün

  2 yıl önce Şikayet Et Ertuğrul ölmüyor bence ölüm rüyası
  Toplam beğeni
 • Sedat

  2 yıl önce Şikayet Et Ertugrul gazinin 3 oglu var,o nedenle Tarihe göre gidiliyorsa eger; ölmüyor! sonuç bu kadar net millet neyin kafasında... :)
  Toplam beğeni
  • duygu

   2 yıl önce Şikayet Et evet hemfikiriz .. insanlar okumaktan o kadar acizki kendi tarihlerinden bile bi haberler .. bedava yaşam
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.