Haber 7

Üç dizinin oyuncuları Erdoğan'la buluştu

Yenikapı'da İstanbul Gençlik Festivali'ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan burada bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından üç önemli dizinin oyuncuları sahneye çıktı.
GİRİŞ 04.05.2017 20:56 Yerli Dizi
Metin Boyutu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı Etkinlik Alanı'nda İstanbul Gençlik Festivali'ne katıldı.

Erdoğan'ın nuşmasının ardından, sezona damga vuran üç dizinin oyuncuları sahneye gelerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte kalabalığı selamladı.

Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve İsimsizler dizilerinin oyuncuları gençler tarafından coşkuyla karşılandı.

FORMA HEDİYE ETTİLER

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a taraftarı olduğu Fenerbahçe takımı oyuncularından Mousa Sow ve Volkan Demirel birer forma hediye etti.

Hatıra fotoğrafının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan festival alanına geçti. Burada kurulan bir kaleye şut atan Erdoğan, beraberindekilerle birlikte alandan ayrıldı.

Yorumlar

8
 • Engin Gunceoglu

  2 yıl önce Şikayet Et isimsizler
  Toplam beğeni
 • Ali aslan

  2 yıl önce Şikayet Et Dizilerin en iyisi diriliş Ertuğrul hem tarihimizi anlatıyor hemde oyuncu kalitesi çok iyi. Engin altanda bu role çak yakışıyor.
 • Mustafa

  2 yıl önce Şikayet Et Diziler güzel lakin hem geç saatte başlıyorlar hem de süreleri uzun. Dizi süresi 90dk'yı geçmemeli. Böylece uzun uzun bakışmalardan, tekrarlardan, hatalardan arınmış daha güzel diziler izleriz. Yine bu 3 dizi bu haliyle de güzel. Nitelikli yapımları ile dizi piyasamıza resmen çağ atlattılar.
  Toplam beğeni
 • Harun DOĞRU

  2 yıl önce Şikayet Et Abdulhamid Reis e biraz soğuk gibi
  Toplam beğeni
 • Isimsizler

  2 yıl önce Şikayet Et Isimsizler dizisini mutlaka izleyin. Fetöcüleri anlatıyor. Kanal d Den beklemezdim böyle bir dizi ama tek kelimeyle harika.
  Toplam beğeni
  • Ertuğrul

   2 yıl önce Şikayet Et Diziler 2 ye ayrılar kanal tarafından yapımcılara yaptırılan ve yapımcılar tarafından yapılıp kanal arayan isimsizler dizisi ile payitaht 'ın yapımcıları aynı
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.