Haber 7

Diriliş Ertuğrul'dan müjdeli haber geldi

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon tanıtımının yarın akşam saat 20:00'da yayınlanacağı duyuruldu.
GİRİŞ 05.10.2017 21:05 Yerli Dizi
Metin Boyutu

Milyonlarca vatandaşın heyecanla beklediği Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunun tanıtımı yarın yayınlanacak.

Dizinin sosyal medya hesabında yapılan duyuruda, yeni sezon ilk tanıtımının yarın saat 20:00'de yayınlanacağı duyuruldu.

Yorumlar

10
 • Kağan Han

  2 yıl önce Şikayet Et Diziyi çekenler sanki MEB de öğretmen. yağmur yağıyor tatil, kar yağıyor tatil. Üstüne bide bu kadar geç başlatıp erken bitiriyorlar. Diğer diziler sezon finali yapacak neredeyse. Buradan dizi yapimcilarina sesleniyorum. Tarihe sadık rakip bi dizi yapında rekabet olsun. O zaman haftada 2 bölüm oynatılan.
  Toplam beğeni
 • Mazlum

  2 yıl önce Şikayet Et 8 yaşındaki oğlum sorup duruyor nezaman başlıcak baba diye lütfen herşeyi tadında yapalım. Başlatın artık diziyi
 • İsmail HAYAL

  2 yıl önce Şikayet Et Tarihimizi bize doğru anlatan, tarihi çocuklarımıza sevdiren ve tarihi kahramanları tanımamıza vesile olan DİRİLİŞ gibi dizilerin sayısının artmasını temenni ediyor emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyorum.
  Toplam beğeni
 • Sadık

  2 yıl önce Şikayet Et Dizinin geç başlaması çekimlerinin kaliteli ve özenle çekildiğinin göstergesidir. Örneğin; Dünyanın en çok izlenen taht oyunları dizisi 1 yıl içinde her bölümü yaklaşık 50 dk.lık 7 tane bölüm ancak çekebiliyor. O yüzden Diriliş dizisi kaliteli bir sezonla bizleri bekliyor.
  Toplam beğeni
 • Selahaddin

  2 yıl önce Şikayet Et Ara girdimi insan soguyor , sonra bi bölum atladimi ötekini izlemiyor öylece kaliyor Kurtlarvadisi pusuyu 180 de birakdim hala izleyecem
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.