Haber 7

Parsak: Kısır tartışmalar bitecek

Parsak: Kısır tartışmalar bitecek
Yeni Anayasa komisyon çalışmalarında MHP kanadının temsilcisi MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ile referandum sürecine nasıl gelindiğini konuştuk.

Yorumlar

6
 • Mehepeli

  2 yıl önce Şikayet Et MHP diye bir parti kalmadı artık. Bence MHP kendini lağ edip AK Partiye katılmalı. Böyle daha inandırıcı olur.
  Toplam beğeni
  • Emeklidur

   2 yıl önce Şikayet Et Arkadaş, particilik demek illa ki her şeyde AK Partiye muhalefet etmek mi demektir.Bu olsa olsa Chp'nin zihniyetidir.İktidar yeter ki başarılı olmasın da ne olursa olsun mu demeliyiz.Bir bakarsın ki zamanı gelince Mhp iktidarı ve cumhurbaşkanlığını almış.Yetkisi biraz daha fazla olur.Koalisyonlar devri biter.Koalisyon olsa bile chp ve hdp ile mi koalisyon kurulsun istiyorsun.Şahsi görüşler bir yana ülkede daimi kaos,güvensizlik vs. mi hakim olsun.Yeni anayasa maddeleri ile belki Mhp de hükumette yer alabilir.Daha ne istiyoruz.Vatan sükunette olsun,iyi yönetilsin,kargaşa olmasın,ülkemiz gelişsin dememiz gerekirken;sırf inat uğruna bundan vaz mı geçelim.
 • isot

  2 yıl önce Şikayet Et Ülkemizin geleceğini düşünen Devlet Bey'den vesizin gibi vizyon sahibi bir miletvekilinden Allah razı olsun.Sizin gibi vizyon sahibi kişiler olduğu sürece bu milletin sırtı yere gelmez.
  Toplam beğeni
 • onrat38

  2 yıl önce Şikayet Et Allah kararsızlara akıl versinde chp dümen suyundan dönsün.
  Toplam beğeni
 • ali

  2 yıl önce Şikayet Et allahın izniyle her engel aşılır inşallah.galipolan allahtır.
  Toplam beğeni
 • BABA

  2 yıl önce Şikayet Et açıklamalarınız için çok teşekkür ediyoruz. Sayın Mehmet bey dediğiniz gibi gerçek ülkücüler SAYIN DEVLET BEY VE ARKADAŞLARININ YANINDADIR. ORTALIKTA GEZENLER FETÖ DESTEKLİ TİPLERDİR. MERAK ETMEYİN
  Toplam beğeni
  • Ülkücü

   2 yıl önce Şikayet Et İfade çok terbiyesiz bir ifade protesto ediyorum.
 • Metin CANIDEMİR

  2 yıl önce Şikayet Et Allah bu güzel niyetinizi mübarek etsin.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.