Haber 7

Mehmed Bir Cihan Fatihi konusu nedir? İddialı oyuncu kadrosu...

Mehmed Bir Cihan Fatihi konusu nedir? İddialı oyuncu kadrosu...
“Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi 2018 yılında Kanal D ekranlarında damgasını vuruyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun baş rolünü üstleneceği iddialı projenin hazırlıkları tamamlanması sonucu izleyicisiyle her Salı akşamı izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. İşte, izleyenleri ekrana kilitleyen ''Mehmed: Bir Cihan Fatihi'' dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu!

Yorumlar

64
 • yalnız kurt

  1 yıl önce Şikayet Et Senaryo kurgu Kara murattan biraz iyi...İmirzalıoğlu harcanıyor....
  Toplam beğeni
 • vatanım

  1 yıl önce Şikayet Et ben beğeniyorum oyunculuğunu bu filme de yakışmış.müthiş kadro ,lütfen devam
  Toplam beğeni
 • vatan

  1 yıl önce Şikayet Et Kenan bu dizini bankrot edib. Burak vəya Orhan rolunu oynayan super olardı hayıf
  Toplam beğeni
 • uyummmm

  1 yıl önce Şikayet Et çok duygusuz ve yetersiz bir çerçevede alınmış dövüş sahneleri hiç sporla ilgisi olmayan zerre kadar türk savaş sistemiyle ilgilenmemiş bir oyuncu fatih sultan rolü kenan bey uymuş ama diğer noktalar çok basitçe 3 bölüm yine aynı final yakın zannımca hayal kırıklığı
  Toplam beğeni
 • BBBBBBBBBBBBB

  1 yıl önce Şikayet Et Cihan padişahı filmiyle beklentilerimizin altında olduk ça vasat akıl olmayan akıncılar noktasında gürkan bey hiç uymamış gerçekten heyecandan uzak bir dizi devam edebilirmisiniz bence mümkün değil göreceksiniz daha akılcı daha ağır daha duruşlu kavga sahneleri hiç spor dan haberi olmayan bar bar tipli bir adamla tamamen seyirciye hitap etmeyen dar bir çevreyle olmayacağını ve zengin bir çalışma urunu olması noktasında çok fakir bir dizi lütfen düzeltiniz yoksa final yakındır
  Toplam beğeni
 • barış

  1 yıl önce Şikayet Et padişah eşleri bu şekilde mi giyiniyor lardı.milli ve manevi değerlerimize ters
  Toplam beğeni
  • alişya...

   1 yıl önce Şikayet Et kendisi acaba biliyormu?
   Toplam beğeni
 • Baki

  1 yıl önce Şikayet Et Osmanlı düşmanlarına, Osmanlı filmi çektiriyorlar
  Toplam beğeni
 • çepni28

  1 yıl önce Şikayet Et Böyle önemli bir tarihi dizi yapıyorsunuz, rezil ediyorsunuz. Tarihi aslına uygun olarak yapın, ya da bu tür projelere hiç girmeyin. Fatih tahta ikinci kez çıktığında 19 yaşındaydı, vefatı ise 49 olması lazım. Kenan İmirzalıoğlu bildiğim kadarıyla 43-44 yaşlarında. Yok mu memlekette bu yaşlara yakın değerli bir oyuncu? Yoksa birilerinin cebini doldurma yarışına mı girdiniz?
  Toplam beğeni
 • nana

  1 yıl önce Şikayet Et başrol oyuncusu fatih rolü için çok yaşlı. tipi de uymamış. o yüzden ailecek izleyemiyoruz.
  Toplam beğeni
 • Kel

  1 yıl önce Şikayet Et Payitaht Abdulhamit tavsiye edilir
  Toplam beğeni
 • erdogan

  1 yıl önce Şikayet Et Nedir Tanri manri..kadinlar cirilciplak..oyniyanlarin cogu gezicu..bu diziyi bir musluman izleyemez.
  Toplam beğeni
 • Tarih Bunu Yazar

  1 yıl önce Şikayet Et Dizide mimar olmak isteyen bir kızımız var. Herhalde o yıllarda İTÜ eğitim sisteminde varmış. Komedi dizisi olsa bu kadar komik olmaz. Yazık olmuş bu kadar yatırıma. Ne işin var senin Osmanlı tarihiyle git Jet Sosyete tadında diziler çek senin neyine yetmiyor.
  Toplam beğeni
 • Olmamış

  1 yıl önce Şikayet Et Dizi abuk subuk yavaş çekimlerle dolu. Dizi benim için tam bir hayal kırıklığı. Çekimler çok kötü. Diyaloglar sıkıcı olmuş. Oyunculuk abartılı. Her duygu çok abartılı canlandırılmış. Bu kadar yatırım heba olmuş.
  Toplam beğeni
 • Mehdi TÜRK

  1 yıl önce Şikayet Et abi 5 saniyelik koridorda yürüme sahnesi ağır çekim 5 dakika, böyle saçmalık mı olur. ata binmiş 1 dakikada geçeceği yeri 10 dakikada geçiyor sizin uykunuz gelmedi mi bu ağır çekim sahnelerde. aslında dizi 25 dk olacakmış da ağır çekimlerden sonra 3 saat olmuş :))) kıyafet işine girmiyorum bile. böyle dizimi olur lan ağır çekimde bunlar İstanbul'u 100 yılda ancak alır. hele birde bunların mehter takımını düşünsenize 2 ileri bir geri birde ağır çekim, Bunlar İstanbul'u alamadan Cumhuriyeti kurarız biz. hahahahahahahahahah
  Toplam beğeni
  • rana

   1 yıl önce Şikayet Et Güzel film!
   Toplam beğeni
 • ...

  1 yıl önce Şikayet Et zulüm 1453 te başladı diyen Ercan Mehmet Erdem bu diziyi niye çekti acaba? bir düşünün
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.