Haber 7

Erdoğan'ın KHK talimatı: Millete iyi anlatın

Erdoğan'ın KHK talimatı: Millete iyi anlatın
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MKYK toplantısında, sivillere dokunulmazlık maddesiyle konuşulan KHK için partililere “Düzenlemeleri vatandaşlara iyi anlatın” talimatı verdi.

Yorumlar

17
 • koop üyesi

  1 yıl önce Şikayet Et sayın mustafa tuna ankara gölbaşı yaylabağ projesi bütün prodüsürleri tamamlanmış şantiyesi hazır iz yolları açılmış büyük bir konut projesi yüklenici firma bekliyor cumhur başkanımızın tıkanan projelere çözüm üretin sözü üzerine sizden firmalarla aracı olmanızı istiyoruz bu konuyu bimer size yönlendirdi ama belediyeden bizim yapacağımız birşey yok diye mavi masadan cevap geldi cumhur başkanımızın çözüm bulamayan projelere destek verin sözü dikkate alınmamıştır ben bu konuyu cumhur başkanımıza taşıyacağım bilgilerinize sunulur.
 • üye

  1 yıl önce Şikayet Et ankara büyükşehir belediyesi başkan mustafa tuna gölbaşı yaylabağ projesine destek verin yüklenici firmalarla devreye girin bütün prodüsürleri tamamlanmış yapılmaya hazır bir proje bir milyar dolarlık bir proje ankaraya renk katacaktır sayın cumhurbaşkanımızında dediği gibi belediyelere yeni projelerle değişim sağlayın sözüne uygun bir proje sahip çıkılmasını bekliyor.
 • Şaban

  1 yıl önce Şikayet Et Kanun ve KHK maddeleri çok net ve açık olmalıdır. Maalesef o madde yoruma açık ve muğlak, kafa karışıklığı bundan.
  Toplam beğeni
 • ahmet

  1 yıl önce Şikayet Et Son çıkarttığınız KHK yı düzenleyin ve şu tarih ile şu tarih arasındaki olaylar diye düzeltin biz de eleştirmeyelim. Hukuksal boşluk var bu KHK'da. Bunu anlamak için hukukçu olmaya gerek yok.
  Toplam beğeni
 • evet_isyan

  1 yıl önce Şikayet Et Demek ki bir muğlaklık var gerçekten ki her okuyan farklı yorumlayabiliyor. Eee Abdullah Gül de muğlaklık var dedi zaten niye suç oldu bu Erdoğan da aynısını demiş. Abdullah Gül'ün açıktan bunu söylemesi yanlıştı ama Erdoğan'ın da açıktan Abdullah Gülü hedef alması yanlış. Kendi aralarında konuşamıyorlar mı ki medya üzerinden konuşuyorlar.
  Toplam beğeni
 • ADALET

  1 yıl önce Şikayet Et insanların kafalarını bulandırmaya gerek yok zaten bir çoğununki sulanmış . TCK 25 maddesi açıkkkkk bilmeyen okusun . orda zaten bu açık açık anlatılmış mevzu ortalığı karıştırmaksa maksat yerini buldu rte sevicileri ve rte sevmeyenleri diye bir gruplaşma oluverdiiiii.
  Toplam beğeni
 • Mehmet Goren

  1 yıl önce Şikayet Et Yani?Abdullah Gulun kalkip agzini acip konusmasi gerekliydi.
  Toplam beğeni
 • zaza

  1 yıl önce Şikayet Et o kabinede senin davanı hak eden adam yok arkanda reis sıradan vatandaşlarla yürsen bu kadar sendelemezdi bu dava gönlümüz seninle KOCA REİS
  Toplam beğeni
  • Gakgoş

   1 yıl önce Şikayet Et Sen işine bak reis herşeyi bilir merak etmeyesin
  • reis

   1 yıl önce Şikayet Et sen reise akıl mı öğretiyorsun
   Toplam beğeni
 • şevket

  1 yıl önce Şikayet Et darbe olsaydı ohal olacaktı olmayınca da bunu darbeye teşbbüs etmeden önce düşüneceklerdi.bombalanmış bir meclis varken meclis istediği kadar ohal ilanedebilir.yada seçimden sonra siyasi süreci bekliyecekler.ohal demek devletin taykkuz hali demek düşman düşmanlığını bıraksın bizde işimize bakalım
  Toplam beğeni
 • murat

  1 yıl önce Şikayet Et bu işte de yanıltıyorlar sizi reis......millet bir tek size güveniyor etrafınizdaki hiçkimseye güvenmiyor....
  Toplam beğeni
 • EVET

  1 yıl önce Şikayet Et Türkiye de şimdiye kadar hiç darbe olmamış gibi davrananlara şaşıyorum. Yıllardır tanıdığım sol görüşlü insanlar darbeye siviller karışmamalı diyor, akıl sır ermiyor başta sol görüşlü insanlara darbeye deyince yumruğunu sıkıp kahrolsun diye bağranlar şimdi darbenin savunucusu olmuş. Darbeyi doktorlar, mühendisler öğretmenler vs.vs. yapmıyor kim yapıyor elinde silahı olan yapıyor, hemde bizim verdiğimiz vergilerle, biz karşı koymaysak kim karşı koyacak be akıl yoksunları veya Türkiye düşmanları size fırsat vereyeceğiz devlet bizi korusun bizde devletimizi hemde sonsuza kadar.
  Toplam beğeni
 • Eyt mağdurları

  1 yıl önce Şikayet Et İnşallah 2018 ekonomik olarak iyi gecer. Yoksa Taşören işçiler kadrolu oluşu bir yere kadar.
  Toplam beğeni
 • Hasan

  1 yıl önce Şikayet Et OHAL/KHK lar bitmeli ve hukuk devletine geri dönülmeli.
  Toplam beğeni
  • vatandaş

   1 yıl önce Şikayet Et oldu paşam başka emrin. rahatça at oynatamıyorsun herhalde.
   Toplam beğeni
  • .....

   1 yıl önce Şikayet Et Korkma kardeş ohal zaten vatan hainleri için Biz gibi vatanseverlere zaten bir değişiklik olmadı
   Toplam beğeni
 • türk

  1 yıl önce Şikayet Et gerçekler nasıl anlatılacak.
  Toplam beğeni
 • rta

  1 yıl önce Şikayet Et belediyeler berbat
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.