Haber 7

ABD'nin yeni planı belli oldu!

ABD'nin yeni planı belli oldu!
Suriyeli uzmanlar, kuzeyden Akdeniz’e açılma planı Afrin’de çöken ABD’nin güneyden yeni koridor planladığına dikkat çekti. Esed’e yönelik bombardıman bu planın ilk adım olarak görülüyor.

Yorumlar

20
 • Adem

  1 yıl önce Şikayet Et Müslümanlar erken uyansa Türkiye'mizin öncülüğünde İslam Birliğini Kursa İnşallah.
 • İFK

  1 yıl önce Şikayet Et PKK nın bir ordu gibi hareket edemediği Afrin de ortaya çıktı. Daha güneye inerlerse düz arazide perişan olurlar. Esat'ın karşısında bile duramazlar.
 • Nejdet

  1 yıl önce Şikayet Et Suriyede son zamanlarda gelişen karışıklık akabinde diğer taraftan akdeniz ve egedeki hareketlilik avrupanın suriye ve diğer bölgelerdeki petrol değerli maden sevkiyatlar vb. akdeniz ege ve yunanistan üzerinden avrupaya taşıyarak türkiyenin stratejik önwmine darbe vurup bizi vazgeçilir kılmak bunu anladık. Ancak türkiye bunlara karşılık hem ege ve akdeniz ve özellikle suriyede sadece afrin ve menbiç ile sınırlı kalmayıp suriyenin stratejik noktalarında çeşitli bahanelerle etkinliğini arttırmalıdır yoksa oyun büyük böyle giderse b planını başaracakları aşikar.
  Toplam beğeni
 • İlterişhan

  1 yıl önce Şikayet Et Ortadoğu abd denen toplama insanlık düşmanı iki yüzlü masonik devletin mezarı olacak sonunda...!!!
  Toplam beğeni
 • yusuf oguz.

  1 yıl önce Şikayet Et soylediklerinizi yapa bilecek duruda degiller ,
  Toplam beğeni
 • Bizde yutuk yalani

  1 yıl önce Şikayet Et Planlari Afkanistan Irak Libya dada vardi heryer kavos haline getirdiler Enperyalisler ne pilani olacak gayeleri petrol mineral konmak.
  Toplam beğeni
 • reis

  1 yıl önce Şikayet Et öyle bir zamanda yetiştin ki ümmetin imdadına. Rabbim seçti gönderdi maşallah. şimdi sen olmasan aç sefil durumdaydık. ırakta planları tutmadı senin sayende.o zaman biliyoruz kimler tezkereye onay verdi.hep bu chp ziyniyeti işte , şimdi suriye ye denediler yine tutmadı senin sayende.putin e verdin ayarı girdik afrine şükür. daha çok çırpınırlar. ara sıra akıl ver şunlara biraz . böyle basiretsiz yöneticilerle olmuyor avrupa çöker yakında.
  Toplam beğeni
  • Kayı boyu

   1 yıl önce Şikayet Et Ömer bey, Bu algıyı CHP yapıyor ,sanki bütün Suriye savaşının müsebibi Ak partiymiş gibi. Tamamen düzmece ve yalan. Amerika kararı vermiş ,müttefikleri de hazır senle de olur sensiz de . Kuveyt harbinde de Irak harbinde de rahmetli Özalı böyle suçladınız. Oysaki Özalın da, Reisin de bazı konularda direnmekten başka yapabilecekleri fazla bir şey yok. Reis Rusya kartını oynayarak hiç olmazsa kuzey koridorunu kurtarmak istiyor. Bu kurtlar sofrasından bu gücümüzle biz petrol filan aşıramayız.
   Toplam beğeni
  • Ömer

   1 yıl önce Şikayet Et Tam tersine, Esad diktatör dedik Suriye'yi ellerimizle parçaladık. Orada böyle bir savaş sonucu PKK devleti kurulacağını herkes tahmin edebilirdi.
   Toplam beğeni
  • tarık

   1 yıl önce Şikayet Et iyi vurmuşsun ama anlayana
   Toplam beğeni
 • yalan demokrasi

  1 yıl önce Şikayet Et Ne plani olacak Dünyada Ekonomi savasi baslamis Cin cuhmuryeti piyasayi eline almis Made in Cihna bu Enperyalisler dikati dagitmak icin cabaliyolar hama bos kimse bunlara inanmaz artik Irak Afkanistan Libya göz önünde.
  Toplam beğeni
 • Ahmet

  1 yıl önce Şikayet Et Turkiye ne Iran ne Rusya ile arasini bozdu. Politik ve kurnaz davraniyor, batili ulkeler gibi. Rusya'dan uzakta kalan Ingiltere ve Fransa da abd'ye katildi ama Suriye'de nihai sozu biz bolge ulkeleri soyleyecek. Fuze saldirilari da sadece blorften ziyade, yani yersen... ortaya kimyasal bir tiyatro attilar ama kimse yemiyor artik bunlari. abd tukurdugunu yalamamak icin mecburi saldirdi, ve bunu yalniz yapmaya bile cesaret edemedi. Sonuc olarak, suriye savasi bitiyor ve batililar da anlasma masasina oturmaya calisiyor. ABD ciktiginda savas bitmis demektir. Sonrasi, afrin icin Suriye-Turkiye pazarliklari....
  Toplam beğeni
 • Extra

  1 yıl önce Şikayet Et E hani operasyondan memnunduk...
  Toplam beğeni
  • reis

   1 yıl önce Şikayet Et dön babadönelim...
 • tersinim

  1 yıl önce Şikayet Et HUMA katliamını rejim yapmadı. Bahane olarak kullananlar yaptı ya da yaptırdı. Amaç Suriye'nin güneyinde bir kukla devlet kurmak. Büyük İsrail için bu şart. Olur mu? Türkiye buna asla ve asla izin vermez. Esed bir an önce gitmeli. Çünkü o da kullanılan bir piyon. Bu büyük oyunun bir parçası..
  Toplam beğeni
 • kemal pir

  1 yıl önce Şikayet Et ya sende hem kaşınıyorsan hem yanıyor bı vursa çok güzel diyorsun sonra Rusya gelince vurma adıyorsunuz
 • Vatandaş hasan

  1 yıl önce Şikayet Et ABD nin amacı İngiltere ve fransa aracılığı ile, Türkiye Rusya ve İran üçlüsünün oluşturduğu 'Astana süreci'ni baltalayıp bu savaş biz bitti demeden bitmez mesajı verip masaya oturmak aşağıda yazdığım emellerine ulaşmak için bir adım daha atmak...
  Toplam beğeni
 • Vatansever

  1 yıl önce Şikayet Et Suriye ye füze atarken bizzat cumhurbaşkanımız çıkıyor ve olumlu olarak karşılıyor. Bunlar danışıklı dövüş. Siz gerçekten de suriye yi vuracaklar mı zannediyorsunuz. Olsa olsa sahte işler bunlar
  Toplam beğeni
 • Erdoğan

  1 yıl önce Şikayet Et kafirin planı bitmez müslümanlar bir olalım
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.