Haber 7

Mehmet Şimşek: Hepsini ABD'den çektik

Mehmet Şimşek: Hepsini ABD'den çektik
'Büyüme gerçek mi?' sorusuna rakamlarla cevap veren Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, rezervler noktasında ise Amerika'daki Türkiye'ye ait altın rezervlerinin hepsinin çekildiğini açıkladı.

Yorumlar

8
 • misafir

  11 ay önce Şikayet Et abd yi boşver ingilteredeki altınları niye çekmiyoruz?
 • isvicreli

  11 ay önce Şikayet Et Sayın bakan son 2 ayda tl ne kadar deger kaybetti dolar karsisinda ?
 • Sassas

  11 ay önce Şikayet Et Yav bizim altınların ABD de ne işi var aklımız ABD kadar çalışmamışmı nede ekonomiye kazandırılmamış vallahi anlamakta güçlük çekiyorum ABD Arabistan'ın parasına yatmadımı zorla silah sattı parasını Arabistan alamadı ABD o altınların üzerine yatsa ne olacaktı
  Toplam beğeni
 • Batman 72

  11 ay önce Şikayet Et yeni dönem de yoksullukla mücadele ,işsizlikle mücadele ,istihdam istihdam istihdam , özel sektör şartları iyileştirme ve istihdam ,kamu kurumlarına istihdam endüstri meslek liseleri elektrik ,elektrik_elektronik teknolojisi vb branşlara sağlıktaki gibi bir istihdamı istiyoruz teiaş botaş,ttk,euaş,ebk,eti maden gibi kamu kurumlarınında istihdam için idarecilerin taşın altına ellerini koymaları istiyoruz bir ülkede endüstri meslek liseleride en az ekonomik bağımsızlık kadar önemlidir mesleksiz ve sanatsız bir ülke düşünülemez sadece 4-5 meslek grubunun itibarının olması diğer meslek gruplarının yok sayılmasi yanlış tüm meslek gruplarına hak edilen itibarın verilnesi gerekir
  Toplam beğeni
 • SİVASLI

  11 ay önce Şikayet Et Bakanlıklar,milletvekilleri danışmanlarınıazaltıp harcamalarını biraz azaltsınlar
  Toplam beğeni
 • Alim

  11 ay önce Şikayet Et Türkiye altyapı ulaşım gibi temel sorunları halletmistir. Bundan sonraki dönemlerde bakanımızın da dediği gibi kamuda az boz değil iyi bir kemer politikası yapılmalı ve ar- ge ler artırılmalı yüksek teknoloji üretimleri cogalmali en azından kendi iç piyasanizi karsilamali.bu tabiki üniversitelerin asli işi olan bilimle ugrasmasiyla olucak bı durum siyaset ve çukur politikasından vazgeçmeleri gerekir.
  Toplam beğeni
 • SARACEN

  11 ay önce Şikayet Et Arkadaşlar, İngiltere olarak biz bile battik burda, Zaruret haric hic bir sey satılmıyor, birak ihtiyaci - Zaruret. gerçekten bir 6 ay daha böyle giderse Turkiyeye dönmekten başka çaremiz yok. Allah rizasi icin yamukluk yapmayin, Koyunuze donun tarlanızı ekin, hayvancilik yapin yoksa Dunya olarak hepten gidiyoruz.
  Toplam beğeni
  • mehmet

   11 ay önce Şikayet Et vatandaş adam iyi bir şey soyluyor sen orucunu daha acmadin mi bu ne asabiyet
  • Vatandaş

   11 ay önce Şikayet Et Bize ne kardeş ingiltereden.burada ki durumdan da sanane türkiye güçlendikçe sizin batmanız çok normal zaten.ayrıca isteyen köyünde yaşar yaşamaz sanane
   Toplam beğeni
 • tamer danacı

  11 ay önce Şikayet Et Tüm makam araçlarına yerli üretim zorunluluğu getirilmeli
  Toplam beğeni
 • Haskad

  11 ay önce Şikayet Et Benim bildiğim Türkiye'nin yurt dışındaki altınları ABD de değil İngilterede. Hem de önemli miktarda İngiltere de bulunuyor. Bakanın ABD deki altınlarla ilgili ne ima ettiğini anlayamadım. Ticaret savaşına tepki araçlarını kullandıklarını mı belirtiyor.
  Toplam beğeni
  • Burhan

   11 ay önce Şikayet Et Tabi Türkiye'nin rezervlerini bakandan daha iyi biliyorsun değil mi?
   Toplam beğeni
 • abdullah

  11 ay önce Şikayet Et Büyüme var ama dış politikadaki askeri harcamalar cari açığı arttırdı. Ayrıca dış kaynaklı baskılara hükümet gereken cevabı vermekte çok zorlanıyor. Ülke batıyor demek tabiiki doğru değil ama bir belirsizlik piyasada mevcut. Bazı ürünlerde, özellikle gıda türlerinde dişe dokunur artış var. Lüks tüketimden bahsetmiyorum bile çünki ihtiyaca olan almasın.
  Toplam beğeni
 • ufuk

  11 ay önce Şikayet Et Hani ilk 10 büyük ekonomiye girecektik, ilk 20 den bile düştük...
  Toplam beğeni
  • makinacı

   11 ay önce Şikayet Et ilk 10 ekonomi arasına girecektik derken o zaten piyasayı gaza körüğe verip bir şeyler tutturabilir miyiz acaba düşüncesi idi, sen 17. sıradan 10. sıraya gelirken kimi sollayacağını biliyor musun?
  • günalp

   11 ay önce Şikayet Et etrafımız da ve okyanus ötesinde bize karşı her türlü oyun oynanırken , ve içimiz de o kadar hain ve şüpheci insan varken ilk 10 büyük ekonomiye nasıl girelim . zaten ilk 10 a girmemek için türlü türlü oyunlar komplolar yapılıyor . sen hala ilk 10 dan bahsediyorsun ufuk kardeş.. gözlerinizi açın artık..
   Toplam beğeni
  • BOYKOTT ISRAEL

   11 ay önce Şikayet Et ..ilk yirmiden düstügümüze bir kaynak göster lütfen yoksa yalan yazmayi birak..!
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.